Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Magellan Hydra kerékpár milyen?

Magellan Hydra kerékpár milyen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 09:32
 1/5 anonim válasza:
100%

[link]


Páromnak is ilyesmi van, Ő szereti! Nagy biciklis, imád az erdőben tekerni, és ez terepre teljesen jó.

Egyébként milyen tulajdonságaira lennél kíváncsi? (mármint a kerékpárnak :)

2008. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az van. Imádom.

Bejártam vele egész Ausztriát már. Kicsi, könnyű, nőies. Pont nekem való. Én csak ajánlani tudom. Korábban egy Trek volt. Azt utáltam.

2008. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
volt páromnak ilyen volt.nagyon imádta azt mondta nagyon könnyű.nekem egy magellan polaris volt.
2008. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Magellan Cygnus-om van, nagyon szeretem. Terepen is, betonon is nagyon jó. Ismerősömnek van Hydra-ja és nagyon jó szerinte is.
2008. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Magellanok közül egy alsó kategória. Sokkal jobb mint a noname kerékpárok. Felhasználási szempontból könnyű terep/ városi bringázásra tökéletes.

Nekem jelenleg Trek bringám van, és tökéletesen megfelel, bátran merem ajánlani, mivel élettartamgaris a váz! Magellanoknál érdemes figyelni a B+ alkatrészekre, mert gari lejárta után hamar tönkremegy. Sajnos nemrég történt a baráti körben emiatt egy csúnya baleset.

2008. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!