Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kormányról vezérelhető lockout...

Kormányról vezérelhető lockout-nak van értelme? Városi és alkalmankénti hobbi bringázásra lenne dombos terepen.

Figyelt kérdés
mtb vagy trekking
2021. febr. 15. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van értelme a felesleges mozgást korlátozza így a befektetett erő a tekerésbe öszpontosul akár(erősebben fogod a kormányt/stabilabban)trekkingen és mtbn is jó van értelme hegyen dombon felfele végkép!!
2021. febr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Emelkedőn felfelé hasznos a lockout. Lefelé meg az, ha van rugóút.

Egy teleszkóp durván 20-30%ot elvesz a tekerésből, de cserébe kényelmet és kormányozást, menet stabilitás, jobb fékutat biztosít.

2021. febr. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lockout a kérdés vagy a kormányról vezérelhetőség?
2021. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kormány lett volna a fő kérdés... :)


Láttam XC versenyen sincs mindenkinek, akkor egy hobbistának lehet még annyira sem kell

2021. febr. 15. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó, ha ezért nem kell külön megállni. És maga a kormányról vezérelhetőség nem drága része már a telónak.
2021. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell megállni, ha a villán van a lock, de kényelmesebb, biztonságosabb, ha a kormányon van. Főleg, ha elfelejted kinyitni és már rázós terepen mész merev villával.

Versenyen ahogy jön egy aszfaltos vagy sima szakasz, ahol tekerni kell, akkor azonnal zárom a telót.

2021. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiába kötsz. Én nem fogok lenyúlni a kerék mellé 20al tekerve a terepen. Majdnem 5000 forintért szeretem fel a kart magamnak, és nem kell megállnom. Én így bringázom.

Te meg tudod csinálni, hogy menet közben 20al mész terepen és le tudsz nyúlni, az azt jelenti, te vagy a király és én vagyok a gyökér - értem én, de nekem meg kényelmesebb.


Régen még 27.5+os gumi nélkül is mentek az emberek bringán, de nem baj, ha azt is teszek a bringámra? Ugye? Megengeded?

2021. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy 3 állású Fox lockout kar kb. 25e HUF és nem csak annyiból áll a művelet, hogy bekötsz egy bowdent. Tehát ismeretlenül nem lehet megmondani, hogy mennyiből lehet megoldani.


A kisebbségi komplexus nem a kerékpározás témába való.

Te írtad magadról, hogy gyökér vagy, nem én. A gyökér legalább már montis téma.


Hol írtam azt, hogy ne tegyen lock-out kart a kormányra?

2021. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

srácok ez kezd átalakulni ndk-s turmixgép haragra...

;))

nyugodjatok meg ma Meccs van lehet a magyar srácoknak drukkolni

persze lehtne csinálni autósmozit a virus mmiatti kűzdelemben (de nem lesz úgysem-max inkognítóban megjelennek a srácok valahol...)

2021. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!