Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mtb átépítés összteleszkóposra?

Mtb átépítés összteleszkóposra?

Figyelt kérdés

Lehetséges merevvázas bringát átépíteni összteleszkóposta? Ha igen, mennyire bonyolult? (Azzal tusztában vagyok hogy igazából kicserélem a 2 vázat sok kín és szenvedés között, de kell-e ügyelnem egyébre). Illetve mennyibe fájna ez nekem kb?


Az alany egy mali cobra 29”


2021. febr. 3. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet. Egy kis extra anyag, némi hegesztés, elbaszott geometria a művelet vegére. Egy végtenül idejét múlt,ès primitiv hátsó rugozást kapsz egy valag lovéért.

Mitomén 60ezer...150 ezer a fene tudja.

Után kéne hőkezelés,na azt keresni jó lesz! És az lesz a húzos a történetben,mert nem lehet beledobni valami meleg szobába aztán szevasz,hanem egy hőkezelő kamra kell. Ja nem árt ha valaki tudja a dolog menetét is. Az sem lesz olcsó.

2021. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tul maceras es draga is lesz ha kulon vazat meg ossztelot veszel. Es meg passzoljon is ra a regi bicodrol minden.. sztem jobban jarsz ha eladod es veszel egy ossztelosat.
2021. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Áh , csak elméletileg vagy még úgy sem jó . Mindennel rá lehet faragni . Tartsd meg a gépet , ha gyakorolni akarsz és nem profi szinten űzni vegyél inkább 50 ropiért gyatra emagos ( ott a legolcsóbb ) vagy használt Marketplaces telósat . Aztán komolyabbat profit ha tovabb lépsz .
2021. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!