Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megszeretnem vasarolni az...

Megszeretnem vasarolni az elso orszaguti kerekparomat,amivel napi max 50-70km tennek meg(vagy kevesebbet).Tehat ez csak hobbi kerekpar lesz,mindenkeppen újat szeretnek es az ar limit 300k.Eddig egy CUBE ATTAIN 2021t neztem.Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 22:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az világos volt eddig is,hogy ennyi pénzért komoly kerékpárt nem nagyon tudsz venni újonnan.A vételt nem most tervezem,kb 1 hónap múlva,ez volt az első alkalom,hogy valakit megkérdeztem milyen biciklit érdemes venni,Családi körünkben van egy nagy bicajos,csak ő éppen nincs itthon és nem tudtam vele rendesen beszélgetni a témáről.Természetesen a vásárlás előtt elfogok menni egy szaküzletben,akinek majd megmutatom a kiszemelt kerékpárt.Most kezdtem ismerkedni a sporttal,a márkákkal,a váltókról,alkatrészekről stb.

Használtban ennyi pénzért már tudok talán egy rendes állapotú carbont is venni,meglátjuk.

2021. jan. 18. 20:36
 12/13 anonim ***** válasza:

ujjonnan 350-400ért vann bennragadt pár éves de vadiúj karbongép

rockmachine-ctm-kellys ez a három márka gyárt konkrétan ilyen árban ahogy mondom

nézz körben pár helyen ezek a márkák után érdeklődj:pl speedway.com

2021. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
on
2021. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!