Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megszeretnem vasarolni az...

Megszeretnem vasarolni az elso orszaguti kerekparomat,amivel napi max 50-70km tennek meg(vagy kevesebbet).Tehat ez csak hobbi kerekpar lesz,mindenkeppen újat szeretnek es az ar limit 300k.Eddig egy CUBE ATTAIN 2021t neztem.Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mindig az uj bringákat keresitek de nem értitek meg hogy használtban ennyiért volt!új 500/550(ezreset)est kaptok
2021. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30ezerért felcsicsázott nem az átlag felhasználóhoz tervezett rendszer van-máig azt állítom h az aranyközépút a használtban van-jó a gondolatod:de a kihozott 300ezres már csak 180ezret ér az első 100as km után....
2021. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért gondolkodom inkább teljesen újban,mivel a világvégén lakom egy kis városban és ha éppen a kiszemelt használt biciklinek a tulaja nem vállal szállítást én nem szívesen megyek el érte akár 400+kmt.

Értem én azt is,hogy használtban ennyiért már kaphatnék carbon vázas bicajt is,de ugye megint a problémám az,hogy nem tudom megnézni élőben a bicajt és "esetleg" a tulaj rejteget valamit.

2021. jan. 18. 14:02
 4/13 anonim ***** válasza:

igen ez a rizikó benne-de a posta elviszi a csomagot az egész országban-meg más szállító cégek is...ha ezen gondolkodsz

jótanács(1x10-11es rendszert ne vegyél!)

üdv

2021. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tehát, ez a bicikli megérné az árát?Mellesleg 174cm vagyok,kicsit lehet nagy lenne.


[link]

2021. jan. 18. 15:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Az árát megéri, de kicsit zsákbamacska, hogy a méret jó-e neked. Nem lehet kijelenteni, hogy ha pl. a fent említett Cube-nál mondjuk az 53-as méret a jó, akkor minden más márkánál is az a jó.
2021. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a sloopingolás a lényeg mint a giantnál mert a magasággal sokat lehet játszani egy megfelelő üléscsővel(sloopingolás:mennyi lejt a bringa felsőcsöve-fejcsőtől....)-inkább kisebb mint nagyobb vázméret!
2021. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az említett bringa magassága jó lehet de a könyököd verni fogja a térdedet...abbana méretben kicsi-zsugoridott....
2021. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tehát,ha jól értettem meg akkor ennyi pénzért nem érdemes belépő országútit venni,mivel a felszereltségük az nem az igazi.Mindenképpen használtak között ajánlatos keresni és gondolom,ha megtetszik a sport és picit komolyabban is szeretném majd üzni,akkor kell majd a nagyobb árú új bringák felé kacsingatni.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. jan. 18. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én ha jól látom 2db (esetleg 3) embertől kaptál választ és az egyik véleménye alapján jutottál erre. Ami nem mondom, hogy jó vagy rossz, csak egy vadidegen véleménye alapján döntesz... az mennyivel jobb, megbízhatóbb, mint a sajátod...?
2021. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!