Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kilimanjaro MTB-b van, fel...

Kilimanjaro MTB-b van, fel akarom turbózni, mert már nagyon sokat "koptattam" az évek során. Milyen hajtást, valamint monoblokkot ajánlatok?

Figyelt kérdés

Maximum 70ezer forintot szánok az egész turbózásra. A fennt említettek mellett még új külső gumit is akarok, és teljesen új váltót. Biztos kérdezitek, hogy miért nem viszem javítattni stb...: Vagy 5 kulonbozo szervizeshez vittem, sokat nem javítottak a bicómom, nehéz váltani vele, a hajtás recseg, ropog. El van használva

Nincs mese új alkatrészek kellenek rá.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. aug. 17. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ártott volna belinkelned a bringát, mert ennyiből csak az valószínű, hogy egy áruházi bringa (Tesco, Auchan, Hervis, stb.)


Tekerésnél recseg a koszos vagy megnyúlt lánc, a lelazult hajtóműves lánctányér, a lötyögő hátsó agy és a nyeregcső is. Gyakorlatilag minden akkor recseg, mert csavarodik a terheléstől a váz. Tehát közel sem biztos, hogy a monoblokkal van gond.


Mennyit mentél vele (km)?

Mennyi időnként szoktál láncot tisztítani?


Váltani azért nehéz, mert a legolcsóbb bowdenek és bowdenházak vannak rajta (valószínűleg) és szárazon fut a bowden. Ha tényleg bóvli alkatrészek vannak rajta, akkor a kenés segít egy ideig, de után ismét hamar nehézkessé válik.

2020. aug. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebike.hu oldalrol rendelek , olcsó tuti kinálatok , ott kinézem mi a jó . monoblokkból az iparicsapis . De ha felújitod a láncot fékrendszer kopott dolgait vàltó görgőit huzaljait is cseréld . Hajtásból is van kínálat , ez mind amit irtam simán kijön 50ből . Lehet új gumik is beleférnek a 70 E be ...
2020. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!