Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez mit jelent? Valaki el...

Ez mit jelent? Valaki el tudná nekem magyarázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vettem egy biciklilámpát és nem értem hogy ezt hogy kell felszerelni. Azt sem értem hogy mi az a karika áthúzva.


[link]


2020. jún. 15. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ábrán a karika a felfogató bilincs átmérőjét jelöli. Gondolom adtak hozzá egy gumi betétet, amit méretre kell vágni, utána befekszik a bilincsbe és így kell felfogatni (a gumi jól tapad, így nem forog el a kormányon a felfogató).
2020. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!