Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A gyúrástól összemehet az ember?

A gyúrástól összemehet az ember?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és kb fél éve gyúrok és gyakran mérekezek és valahogy kisebb lettem mint 2009.11 hónapjában voltam ez hogy a faszba lehet?:S
2010. jún. 16. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
terheled a csontvázat úgy. am meg a szerek is gátolhatják a vövekedésedet. vegyél GH-t xp
2010. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemhiszem h kisebb lennél tőle. Esetleg "tömörebb" :D
2010. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
NEm szedek semmit még fehérjeport sem és ugy nem vettem észre hogy kisebb lennék de éppen egypár perce megmérekeztem és most nagy dilemmába vagyok hogy folytassam e vagy nem mert azé nem akarok 175 cm maradni,akkor lelőlném magam viszont ilyen vékony sem szeretnék maradni:S
2010. jún. 16. 19:03
 4/11 A kérdező kommentje:
És nem arrol van szó hogy nem nőttem hanem hogy ÖSSZEMENTEM!Ferde a gerincem talán ahogy erőt fejtettem ki rá összébb mentek és most gnómmabb lettem:(
2010. jún. 16. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:

gerincferdüléssel nem szabad játszani, mindenképp menj el orvoshoz!


Amúgy nem lehetséges az, hogy egy személyre szabott edzéstervtől kisebb legyél...

2010. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már voltam, orvos hümmögött magának elküldött ilyen gyógytornára ott mutattak 5 gyakorlatot és elküldtek a pcsába hogy csináljam otthon amúgysem fog sose javulni dögöljek meg kkthxbye szóval elkezdtem tornázni magamnak(semmiféle külön edzésterv).Lehet hogy az izmok összehúzták az amugy csak lazán álló csigolyákat és ezért az a 1cm változás?Azelőtt nem sportoltam,ez lehetséges?
2010. jún. 16. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez mekkora LoL már XDXD Nagyon egyszerű a válasz : nem pontos a mérésed . Össze tuti nem mentél , főleg nem ennyi idő alatt XDXDXD
2010. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A mérésemben hiba nincs az Tuti fix mert tévedhetetlen vagyok xD(Am nem de mindig kétszer mérekezek meg szóval a hiba lehetősége eléggé csekély)
2010. jún. 16. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon lehet hogy túlzottan megterhelted magad nagy súlyokkal és az simán okozhat gerincferdülést.
2010. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már régóta van gerincferdülésem írtam ez csak talán rásegített,lehet ettől mentem össze?Hogy a görbét még legörbitette S alakba és igy összementem?
2010. jún. 17. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!