Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet beszerezni oxeloboar...

Hol lehet beszerezni oxeloboard-hoz (2 kerekű gördeszka) speciális rugót, alkatrészeket?

Figyelt kérdés

lehetőleg Szeged környékén de más is jöhet!

Köszönöm előre is!


2010. jún. 16. 12:19
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Mi múlt héten vettünk oxeloboardot. Elég sokat keresgéltem neten, hogy hol lehetne még megnézni, de végül kiderült, hogy ez a decathlon saját terméke, tehát szerintem csak ott lehet alkatrészekhez hozzájutni... Ha a külföldi honlapjukat megnézed, rengeteg oxeloboardos ketyerét kiad, ki kell írnod a cikk kódját és itthon is meg tudják rendelni. Eléggé macerás, de jobb ötletem nincs.


De egyébként ha elromlott a rugója, 2 év gari van rá, mivel saját termékük! ;)


Vagy te máshol vetted?

2010. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is a decatlonban vettem de a papír már nincs meg...vagy a számla...de hátha megtalálom.
2010. szept. 25. 12:06
 3/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg visszavinni... mert máshol nem vehetted, csakis decathlonban, így visszavennék, ha meg tudnád mondani, hogy melyik napon vetted, mert az adatbázisban benne van. Nem sokan vettek veled egy napon oxeloboardot szerintem.... :) Velem mindig nagyon segítőkészek voltak eddig. Próba, szerencse!
2010. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na nagyon jó kicserélték egy vadi újra. :D
2010. okt. 3. 22:15
 5/7 anonim válasza:
Wow! Tök jó! :) örülök! :) és hogy megy? mióta oxelozol? mi most épp az első kerék felemelését próbálgatjuk, kerítésen csimpaszkodva már megy! :D de amúgy esélytelen :P
2010. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát már egy fél éve tolom de a trükköket még nem nagyon gyakoroltam de az első kerék felemelése megyeget.
2010. okt. 5. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
én nekem már kemény 3 nap gyakorlás után az is sikerélmény volt hogy tudtam vele menni
2011. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!