Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sopronban van Krav Maga oktatás?

Sopronban van Krav Maga oktatás?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert nagyon tetszik a sport és szívesen kipróbálnám, eddig judoztam, de sztem az nem elég önvédelemnek, és láttam krav maga videókat és úgy éreztem h nekem is el kell sajátítani ezeket a dolgokat
2010. jún. 13. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Ucsó vok

Érdekesség egyébként,ha lemész egy modern defendo vagy defendo edzésre,az edzők és a tanulók fele km-ról jöttek át.Vajon miért?Nem hiszem,hogy csak azért,mert a héber felirat a pólójukon égeti a mellüket.

2010. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 clint ***** válasza:
47%

Érdekes, hogy a magyar wing tsun kung fu szövetség szerint a wing tsun az FBI és a DEA kiképzési anyaga.

Bár lehet azóta izrael őket is bevásárolta:D

2010. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Dettó ugyanez van velem is,judoztam 4 évig de sajnos abbahagytam és most krav magázni szeretnék....
2011. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
93%
Istenem,valószínűleg szar mi??? Ilyen baromságot!!! Izraelben a katonáknak ezt tanítják,de biztos szar..... -.-"
2011. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze nagyon későn válaszolok (két éve), de aki még olvassa ezeket a kommenteket azokat biztosíthatom hogy a krav-maga (bárki bármit is mond) a LEGJOBB ÖNVÉDELMI közelherc....

Ugyanis a világ legjobb kommandója az Izraeli kommando, krav-maga kiképzést kap.... És az amerikai tengerészgyalogság, illetve az angol desszantosok kersztbe köpték ki a tüdejüket amikor a katonai versenyen egy izraeli kommandós a KRAV-MAGA-val simán döngölte őket a sárga földig ....


Ezt tapasztalatból mondom, mint hivatásos katona... Irakban és Afganisztánban is lehúztam két évet és ott mesélte egy amerika rohamosztagos....

2012. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
* amerikai .... bocsánat elírtam :)
2012. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hello!


Ha még érdekel, már van Sopronban oktatás.

Kb. 2015 óta.

2019. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!