Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sopronban van Krav Maga oktatás?

Sopronban van Krav Maga oktatás?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert nagyon tetszik a sport és szívesen kipróbálnám, eddig judoztam, de sztem az nem elég önvédelemnek, és láttam krav maga videókat és úgy éreztem h nekem is el kell sajátítani ezeket a dolgokat
2010. jún. 13. 16:51
1 2
 1/17 clint ***** válasza:
38%

és mégis minek? Én láttam már, hogy egy elvileg profi kravmagást agyba főbe ver egy átlag cigánycsávó...

Ez senem harcművészet, senem küzdősport, ez egy fos...

Inkább legyél ökölvivó, garantáltan leversz egy kravmagást, ha judóztál már igyis le tudsz verni hidd el.

2010. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván azért használják, oktatják több ország kommandós osztagában, mert annyira sz@r...


A kérdésre: Megnéztem a két nagy Krav-Maga-s honlapot, és sajnos nem láttam, hogy Sopronban oktatnák.

2010. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
A krav maga egy fos... én is verekedtem már olyannal aki ilyenre járt már több éve, egy zsidó srác, és nem ért semmit... Hiába oktatják több országba egy fos...
2010. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 clint ***** válasza:
59%
Most akkor szted, azért olyan hatásos mert több országban oktatják??? Nézd meg a youtubon miket csinálnak, pl hogyan szedik ki a kést vagy a pisztolyt, sztem semmi életszerü nincs benne, pedig azok tapasztalt krav magasok, iszonyuan lassuak pl. Nos aikidot is rengeteg helyen oktatnak, sőt sztem milliószor több helyen, mint kravot, mégis mindenki azt tartja róla hogy nem jó, éles helyzetben.(Bár ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom.)
2010. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Sokan összekeverik az izraeli km a Magyarral.Magyarországon jár vki fél évet,befizet egy kilót,kap egy oklevelet,hogy ő már km edző.Izraelben tényleg spártai kiképzést oktatnak.

Írta valaki már a boxot,az az egyik legjobb,főleg ha hozzárakod a judós múltad.

2010. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ahham, akkor lehet elkezdek boxolni, az egyik haverom úgyis oda jár, legalább nem lennék teljesen egyedül a kezdésnél sem
2010. jún. 14. 02:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A Box tényleg nem rossz, főleg hogy a haverod is odajár.
2010. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

látom, nagyon krav maga ellenesek vagytok, pedig szerintem nagyon jó, és hatásos. és szerintem az is ezt bizonyítja, hogy sok országban oktatják a rendvédelmi szerveknek.

itt egy idézet a krav-maga.hu oldalról:

"Hol használják ma a Krav-Maga rendszerét rendvédelmi szervezetek?


Egyesült Államokban: az LAPD mellet kb száz ügynökség, de oktatják az FBI, DEA, Coast Guards és CIA ügynököknek is.


Franciaország - GIGN


Svéd Rendőrség


Dán rendőrség és speciális rendőri egységek


Finn Swat egységek


Lengyel Rendőrség és speciális rendőri alakulatok


Norvég Rendőrség


Anglia - Scotland Yard"

2010. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát igen, de akkor ezek szerint a magyar oktatók nagyon gyér tudással rendelkeznek?
2010. jún. 15. 02:15
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

A rendvédelmi erők rendes kiképzést kapnak,de a civil oktatás csak a lóvé lehúzásáról szól.És a honlap hitelességét is megkérdőjelezném,mert köztudott,hogy az északi országokban a defendo a nemzeti sport,főleg a finneknél.

Az amerikai swat egyik megalapítója és fő kiképzője,szintén a modern defendo megteremtője.De annyi más ilyen sport van,nem kéne erőltetni ennyire a hászid propagandát.

2010. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!