Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan ússzam meg a tesi órát...

Hogyan ússzam meg a tesi órát mozgás nélkül? A tesit miért kell osztályozni? Szemétség.

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Alapból azt nem értem, hogy miért jó az, hogy nap elején/közepén van tesióra? Megizzadnak, utána szerencsétlenek ott bűzölöghetnek a nap hátralevő részében a ruhájukban.
2018. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Botrányos, hogy mennyi begyöpösödött kocka van, akik képtelenek mozogni 45 percen keresztül és még nekik áll följebb, ha erőtlen sz***rnak vannak titulálva.
2018. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként a testnevelés az egyike az értelmes óráknak az iskolában, mivel a gyerekeknek a mozgásra van leginkább szükségük.
2018. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Igen ez így van! Én sem értem miért kéne "megúszni" tesit, amikor így is 40 kilós pávagyerekek vannak mindenfelé.

Csak az nem világos, hogy miért nem lehet a nap végére tenni?

Általánosban és középsuliban is utáltam, hogy vagy első óra volt vagy valamikor nap közepén, aztán rohanni kellett az öltözéssel mert kezdődött a következő óra, persze mindenki evett volna valamit de büfére nem volt idő. Ebből az lett, hogy sokszor izzadtan-éhesen estünk be órára, főleg a fiúk, és olyan kapkodós-igénytelen lett az egész, ahogy ültünk ott, párologva, pláne amikor jött a meleg..

2018. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Úszni mozgás nélkül? Dolgozat van filozófia órán? :)


Jót tesz a mozgás ne hisztizz.

2018. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Boxrec ***** válasza:
85%

Szia!


Miért nem kezdesz el egy sportot amit szívesen csinálsz ? Hidd el sokkal keményebb egy rendes edzés mint a sulis tesi óra, de azt legalább örömmel csinálnád. Aztán azt vennéd észre hogy meg se érzel már egy tesi órát, meg biztos értékelnék a tanáraid is meg a többiek.


Én még talán tőled is gázabb voltam általánosban, még egy bukfenctől is halál félelmem volt. Aztán egyszer összeszedtem magam és elkezdtem küzdősportolni. Végig edzettem a nyarat és már vártam a sulit hogy megmutassam hogy nem vagyok lúzer. Mindenben ott voltam a top 5-ben míg addig az utolsó voltam. A tesi tanáraim büszkék lettek rám, míg addig csak szánalmasnak tartottak. Ha akármelyikkel összefutok örülnek és kérdik hogy megy a sport.

2018. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#6


Mintha magamat olvasnám :D

2018. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
29%

Én elmentem az orvoshoz írattam egy felmentést, aztán ennyi. Amíg a többiek kínlódnak én vagy be sem megyek (ha első óra) vagy tanulok.

Semmire nem való a tesióra,abból nem fogok pénzt keresni,nem ad tudást amit később hasznosítok, mivel se élsportoló se kidobóember nem akarok lenni ,hanem kényelmes ülőmunkából fogok megélni és erre képzem magam.Elhízott meg nem vagyok mert keveset eszem.Nekem bőven elég annyi mozgás hogy néha bicajozom meg sétálok az erdőben.

2018. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
A sport fontos. A tesi mint tantárgy nem a legfontosabb, de a mozgas mindennél fontosabb. A mozgástól az ember egészsége es kedely állapota is nagyban valtozik. De ugy gondolom, nem kene osztalyozni, ez tenyleg szemetseg neha.
2018. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 turatura válasza:
25%

A tesióra -ha pontosan nevezzük: testnevelés óra. Arra nevel, amire kell: testhasználatra. Hogy tudd: mikor mi történik a testeddel, a szervezeteddel, ha teszel valamit és ha nem teszed amit kellene.

Aki nem ismeri a testét, az nem fogja tudni értelmezni a jelzéseit, amikor felhívja figyelmet a kezdődő bajra, és nem fogja tudni megszüntetni a bajt.

Lehet majd gyógyszert tömni magadba és méregdrága orvosokhoz rohangálni. és ötvenvalahány évesen haldokolni valamilyen kórházi ágyon.


Aki nem tudja kézben tartani a testét, az nem tudja a sorsát sem.

2018. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!