Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek bírná Floyd...

Krist250 kérdése:

Szerintetek bírná Floyd Mayweather fele annyi ideig ketrecben, mint Conor ringben?

Figyelt kérdés
Mindenki olyan büszke Floydra, hogy vilagbajnok letere egy gyengebbet utott ki(nem konnyen), es igy megy "nyugdijba"?. Vajon ő kibírná annak az időnek a felét ketrecben, amit Conor a ringben? :'D

2017. aug. 27. 07:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Szerinted Conor nem tudta hogy ez lesz? De ő ezzel annyi pénzt keresett amennyit én életemben nem fogok, csak erről szólt, én meg se néztem, ezért felesleges.
2017. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem bírná, hamar vége lenne.
2017. aug. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen az történt aminek történnie kellett. Floyd megvédte a box szabályrendszer respectjét. Szépen okosan az erőnlétét és rutinját kihasználva megverte Conort.


Conorra külön büszke lehet mindenki hogy semmi színházat vagy nagyképűséget nem vitt bele a meccsbe.

A ketrecben vay utcán a bunyó az első menet első mögékerüléséig tartott volna amikor Conor könyökkel b*ssza fejbe kis koki helyef Floydot.

Ezt Mcgregor többször is eljátszotta a meccsen, akár le is fojthatta volna most a combosokról stb ne is beszéljünk.


Lényeg a lényeg én nagyon örülök hogy így alakult. Megmarad az ökölvívás respectje mint sport és megmarad az mmajé is mint harc :)

2017. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, mivel az mma több teret ad arra, hogy kiüsd az ellenfeled, Conor pedig abban jobb.

Amúgy hülyeség az egész.

Két különböző sprot, cirkusznak jó, de sport értéke nincs. Ennyi erővel Ronaldót is beszervezhetnék egy k1-re. Rúgnak itt is meg ott is.

2017. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ez a cirkusz szerintem csak a pénzről szólt. Ennyi erővel a forma 1-es Hamiltont és a focista messit engedjük össze ki a jobb fociban ? Egyértelmű,hogy Messi. Ezért is nyert a fekete emberke most.
2017. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Fáj, hogy nyert a büdös fekete, mi?
2017. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Rasszizmust ne vegyük már ide ,hogy írtam fekete ember :D Tőlem aztán indián is lehetne. Büdös feketét te írtad ! Engem nem érdekel a box csak a hype miatt néztem utána mi is volt. Nagyobb volt a füstje az egésznek mint a lángja
2017. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Teljesen más a kettő, de az is lehet, hogy Floyd bírná, mert meg tudná szervezni a felkészülést profi stábbal, amúgy sem edzetlen. MMA meccsek ha jól tudom csak 3 menetesek talán, bár 5 percesek. Tehát lehet, hogy kihúzná a 3. menet feléig jó felkészüléssel.

Egyébként jól mondják, ez az egész cirkusz le volt rendezve és mindenki boldog és elégedett, mert jó pénzt kaptak.

2017. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*2. menet feléig
2017. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

50-0

Erre szerintem azért lehet egy kicsit büszkének lenni.

2017. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!