Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Még nem verekedtem soha...

Még nem verekedtem soha komolyan, de most már egy gyerek nagyon felbasz, fizikumom nem a legjobb, tippek az első bunyohoz?

Figyelt kérdés
A barátnőmre folyton rá mászik egy másik srác aki most már nagyon felbasz, meg szeretném adni neki ami jár neki,de nem verekedtem még soha komolyan,minimális alapokat tudom,kicsit véznább tipus vagyok, de a sráctol akit meg akarok verni 5 centivel magasabb,de nagyon agressziv tudok lenni van hogy elszakad nállam nagyon a film olyankor meglepően erős vagyok,és neki van tapasztalata a verekedésben,tippek?

#verekedés #bunyó #elsőbunyo
2016. júl. 31. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy van tapasztalata ?

Mennyi idősek vagytok ?


Figyelj, ha van egy jó kiállásod (és ennek semmi köze a fizikumodhoz), elé állsz és megmondod neki, hogy hagyja békén a csajod, akkor hagynia kell. Határozottnak kell lenned. Te ne kezdeményezz bunyót, ha ő neked megy, akkor nyilván védd meg a legjobb tudásod szerint magad. Lágy részekre próbálj támadni. Gyomorszáj, lágyék.

2016. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg előtte valamelyik haveroddal bunyózni, hogy lásd, hogy milyen. Üss, amennyit tudsz, és védd a fejed. Ha ütni már nincs mód, próbáld egy ujját elkapni, és feszíteni. Ez nagyon hatékony és aljas módszer :)

Ja és teljes nyugalomban próbálj verekedni, ha bekattansz, csak azt hiszed, hogy erős vagy. "A harag rossz tanácsadó."

2016. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy baseball ütőt, az a biztos :)
2016. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyen esetekben a csaj adja a gyerek alá a lovat,így értékeli fel magát,és reméli hogy érte kakaskodnak majd,lehetőleg ismerősök előtt,hogy mindenki lássa milyen értékes is ő.

elég patkány játszma és ha belemész balek leszel.

nem véletlen az,hogy hagyja közeledni a másikat és nem koptatja le határozottan és egyértelműen.

2016. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy akadjon le róla, különben problémák merülhetnek fel. Én nem hiszek a fair küzdelemben, ne egyedül menj, mert lehet ő is a spanjaival van, meg többen könnyebb ráijeszteni. Verekedni nem kéne, ha nem muszáj. Bár ha én látnám, hogy fogdossa meg hasonlók, akkor felmenne az agyvizem és helyretenném.
2016. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De az is igaz amit Korbács ír, szóval gondold át megéri-e pörgetni magad a témán.
2016. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele.

Nekem is volt hasonló. Egy ismerősöm ráírt a barátnőmre és elkezdett nyomulni (így jó a segged, úgy megdugnálak), mondjuk a csaj is elküldte melegebb éghajlatra. Aztán ráírtam én is és rohant bocsánatot kérni😂.


Szóval próbálj úgy is beszélni meg alapból úgy viselkedni, hogy azt érezze hogy ha rosszat mond a kedvenc chipsedről már azétkapod a fejét...had agyaljon mi lesz ha rámászik a nődre ;)

2016. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aikiboxer ***** válasza:

A legjobb, ha beszélgetsz erről a barátnőddel. Neki kell tudnia a határokat, és a "rámászókat" is lerendezni. A nők nem szokták értékelni, ha a férfiak összeverekednek miattuk mint az oviban. Hadd döntse el a csaj, mit akar.


Ha meg bunyózni kell, a legjobb suliban a combos. Megküldöd nagyon durván a combját, baja nem lesz, de 2 hétig húzni fogja a lábát.

2016. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!