Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik testharcos stílust...

Melyik testharcos stílust válasszam 18 évesen?

Figyelt kérdés
Birkózás,brazil jiu jitsu vagy grappling?

2016. júl. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Mire van lehetőség?

Hol laksz?

Mennyi pénzt és időt, illetve energiát tudsz rá szánni?

Melyik érdekel a legjobban?

2016. júl. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan erre a háromra van lehetőség,amiket leírtam.Meg van még Judo is,csak az igen messze van valami eldugott helyen.Zalaegerszegen vannak az edzések.Heti 2-3 edzésre lenne időm.Szeptembertől kapok ösztöndíjat,szóval a pénz annyira nem számít.De azért ne legyen nagyon drága.Olyat akarok,ami valamennyire alkalmas önvédelemre is
2016. júl. 9. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Utcai bunyóra a birkó legjobb, a felsoroltak közül.


Ennyi idősen viszont a brazil jitsut ajánlom inkább.

2016. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ebben a bjj-ben mennyire van állóharc?Úgy értem,hogy ilyen dulakodás meg földrevitel?
2016. júl. 10. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Kevésbé hangsúlyos mondjuk úgy.


(Birkózószemmel meg egyenesen siralmas a földrevitelek jó része BJJ-ben és grapplingben is.)


Melyik érdekel leginkább?

2016. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a Judot,oda is mehetnék.

Nem tudom.Mind a 4 érdekel valamennyire.A bjj tetszik a legkevésbé a kevés állóharc miatt.A birkózáson vagy a judon nem tudom,hogy foglalkoznának velem a korom miatt meg az edzés tele lenne kisgyerekekkel,kilógnák a sorból.Ezért gondoltam a grapplinget vagy a bjj-t

2016. júl. 11. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyerekek edzése általában külön van a felnőtt edzéstől.

Zalaegerszeg nem egy nagy birkózófellegvár mint pl. Csepel, úgyhogy szerintem ott fogadnak idősebb kezdőket is, de kérdezd meg őket.

2016. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!