Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehetne elkezdeni sziklát...

Hogy lehetne elkezdeni sziklát mászni?

Figyelt kérdés

Már úgy 8 évesen is azt akartam csak nem volt sehol:c

17/f



2016. jún. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
mondjuk beírod a gugliba hogy-falmászó edzés bp
2016. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
falmászás? az van itt a közelben is biztos nem megyek el bp re, és falmászás minek? az nekem már túl egyszerű..
2016. jún. 13. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:

mondjuk azért mert a sziklamászók falmászó edzésre járnak és időnként elutaznak sziklát is mászni a természetbe ha a pénzük és idejük engedi.

kivéve azokat akik a grand kanyon,vagy a yosemite környékén élnek.

2016. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Először kezdd pl egy kalandparkban. HA már van állóképességed( azaz kb egynegyed idő alatt tudod teljesíteni a pályát az első alkalomhoz képest) akkor keress egy sziklamászó tanfolyamot. azt csináld végig, lehet, hogy az életed fog rajta múlni. Utána nézz szét túraboltokban, és vedd meg a felszerelést. (Simond, Petzl és BlackDiamond márkákat tudom ajánlani.) számíts arra, hogy a felszerelésed kb 100ezer körül lesz, ne spórolj rajta. Utána keress egy helyet, ahol van mászófal, azon kezdj el gyakorolni. Ha ez is megy, akkor keress valakit, aki tapasztalt, és vele menj el egy könnyebb sziklafalhoz. Egyedül sose mássz, mindig csak társsal

kb ennyi lenne

2016. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!