Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért küldik el minden honnan...

Miért küldik el minden honnan a deszkásokat? és mért nézik le őket?

Figyelt kérdés
Én is deszkázok és mindenhonnan elküldenek meg suliba mondják hogy ,,a deszkások parasztok" nemtom mit ártunk a deszkázással,meg a terekről is elküldenek pedig nem hinném h a műanyag kerék betörné a betont...
2010. ápr. 1. 21:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát mi 1általán nem ilyenek vagyunk,nem cigizünk nem drogozunk,nem sörözünk semmi,simán deszkázunk és kész.Na hát meg az új aszfalt (mert manapság olyan jó az aszfalt mindenhol,hát ez magyar ország...)na az új aszfalt mert a műanyag meg a gumi kerék tényleg kárt tehet az aszfaltban?nem is tudtam de sztem ha 1 téglát baszkurálsz folyamatosan az aszfaltnak az sem tesz semmi kárt a betonban te észlény-.-.Leszólják h utcai sport meg h semmi értelme.ha semmi értelme akkor az eurosporton mért szokták közvetíteni a versenyeket?...
2010. ápr. 9. 21:50
 12/12 anonim válasza:
Kedves kérdező, ha nem tűnt volna fel pont a deszkások szemszögéből kérdeztem, hogy hova menjen, ha nem a sima terepre? Ez nem fikázás volt, hanem költői kérdés. Egy gumikerekű falap ritkán baszarintja szét az utakat. Grind-olni meg többnyire vaskorláton szoktak, szal azt se nagyon.
2010. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!