Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért küldik el minden honnan...

Miért küldik el minden honnan a deszkásokat? és mért nézik le őket?

Figyelt kérdés
Én is deszkázok és mindenhonnan elküldenek meg suliba mondják hogy ,,a deszkások parasztok" nemtom mit ártunk a deszkázással,meg a terekről is elküldenek pedig nem hinném h a műanyag kerék betörné a betont...
2010. ápr. 1. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert hülyék az emberek :D

Menj parkba, (bmx,deszka,kori mittomén) és onnan nem küldenek el. De amúgy áá nem értem.... Korlátoznak a testi szabadságodban xD

Semmiképp ne hagyd abba a deszkázást :P

És ha parasztok? Kit érdekel? Ők meg azért parasztok mert beszólnak neked és lenéznek.

Ne érdekeljen más véleménye.

Na kicsit elkanyarodtam xD

Lényeg h ott a Park, meg sztem keress valami helyet ahonnan nem küldenek el. Biztos van valahol :)

2010. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

A terekről nem csak a deszkásokat küldik el... engem meg barátnőimet elküldtek azért, mert álltunk a hintába, nem lütünk... (azaz, én személy szerint ültem, és engem is elzavartak), máshol azért se szólnak, hogy rugdossák a dolgokat, szétdobláják a piásüvegeket, cigisdobozt, csikkeket... =/

És szerintem semmi gond a deszkásokkal. ;)

Itt a mellettünk lévőtéren is mindig deszkáznak, és sosincsennek elzavarva, normálisak is. =)

próbálj ki más tereket... meg olyan területeket, ahol pl. bmx-esek szoktak lenni... onnan biztos nem zavarnának el téged/titeket deszkás(oka)t sem. =)

2010. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

elsőnek:

"Korlátoznak a testi szabadságodban xD "

Te hol élsz? Ez hol korlátozás? A száguldozókat is versenypályára küldik a városból, ugyanígy a deszkásokat is a skateparkokba. Mi ebben a korlátozás?


A betont még épp nem biztos, max a szélét, vagy a padokat, korlátokat azért lehet rongálni deszkázással. Meg a teret nem deszkázásra találták ki. Szerintem érthető.

2010. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

A deszkásokat nem tudom miért de még nálunk bmxeseknél is jobban lenézik:/

Pedig mi sztem több kárt okozunk. Nem tudom mi lehet a bajuk a deszkával, nem árt az semmit. Örülnének hogy a gyerekek nem drogoznak, isznak, hanem elfoglalják magukat.

Amúgy minket is elküldtek jópár helyről, rendőrök is szívóztak, de végül 5-6 hónap után hozzászoktak a jelenlétünkhöz:D

2010. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
20%
Én személy szerint nem tartom parasztnak a deszkásokat. Az én öcsém is szokott deszkázni. DE! Egy vidéki társasházban lakom, és ott is van egy csapat deszkás, akik rendszerint a mi ablakunk alatt deszkáznak. Mást se hallani, csak hogy az előzően kiürített üdítősüveget rugdossák és a deszkájukat ugye a betonhoz csapják. Amikor hullafáradtan hazaérek a munkahelyemről, akkor könyörgöm, ne ezt az idegtépő hangokat kelljen hallanom, még csukott ablaknál is. Persze, mikor többször megkértük őket, hogy légyszíves máshol deszkázzatok, mert itt emberek laknak 2 méterre, akkor pökhendin az volt a válaszuk, hogy "akkor mégis hová menjünk amikor mindenhonnan elzavarnak??". Na vajon, miért? Tessék, erre vannak a deszka-parkok.
2010. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Jaaa deszkapark..De mivan ha az illető streetes..Én is streetbe tolom már 5-6 éve..és utálom a parkot..nincs hely..sok a bmx-es,koris..És elég sokan utálnak ,gondolok itt idős néninkre,rendőrök,járókelők,tesco-s biztonsági őr..szóval ez van..de sokan felnéznek a deszkásokra..meg 1fajta stílust képviselünk ezzel. A tér az meg közterület..Jah azt bírom mikor az emberek (sima polgárok) küldenek el engem a TÉRRŐL...kiábrándító. Na m1. azért vannak rendes emberek is. Ahol szoktunk deszkázni ott lakik 1 öregember, az mindig mondja h 'nem hallom h csörögne az a korcsolya' szóval ez emberfüggő. valaki szeret,valaki utál minket..másokat meg nem éredeklünk. pont.
2010. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja streetes vok.deszkás park tele van bmxesekkel,korisok nincsenek,szoktak lenni deszkások is de nem lehet csinálni semmit max csúszkálni...tereken,lépcsőknél sokkal jobb deszkázni:D
2010. ápr. 5. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:
mert szétkúrjátok a padokat
2010. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
naja, mert anyni deszkás park van, hát hogyne
2010. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hát sajnos ez ilyen... Régebben én is deszkáztam, igaz, én skateparkban voltam mindig. Itt most fikázza mindenki a másikat ( a sima polgáron jót röhögtem, übermensch :D), de talán mindenki lehetne toleránsabb. Egyrészt állati unalmas és idegesítő, ha néhány órán keresztül csak a deszka pattogását hallgatja az ember. Másrészt meg tényleg, hova menjen a szerencsétlen a kis átmérőjű kerekével, ha nem az újonnan aszfaltozott/épített utcákra?


A deszkázást azért nem tartják sokan sportnak, mert igazából kizárólag a trükközésre van kitalálva. Egy görkorival, vagy akármilyen bicajjal el lehet közlekedni, de a deszkával nem látsz sehol A-ból B-be igyekvő embert. Valszeg ezért tartják sokan értelmetlennek.


Az életstílust képviselőnek meg: hát nem tudom, én szétnézek a mai deszkások nagy része közt (tisztelet a kivételnek), és vasalthajú, női gatyában járó 40 kg-os fiúkat látok, akikről két km-re ordít, hogy semmi életcéljuk, csak egész nap lógatni a brét a haverokkal. Ez aztán stílus...Oké, legyen hobbija mindenkinek, de az értelmesebb emberek nem egész nap lézengenek. Az meg hogy ne igyon ne drogozzon... Vazeg, pont ez az egyik szubkultúra, ami ezekkel él. Én csak azt látom, hogy ott a sok sörösdoboz, meg tekerik a jointot...

Persze nem általánosítok, mert vannak, akikre baromira nem igaz ez, de az én ismeretségi körömben akik ezeket a városi sportokat űzik, szinte majndem minden ráillik. Akinek meg nem inge, ugye...


huh, ez hosszú lett :D

2010. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!