Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pár verekedős kérdés?!

Pár verekedős kérdés?!

Figyelt kérdés

Egy magyar katona, vagy rendőr mennyire képzett a verekedésben ?

Elbánna egy profi bokszolóval ?

Semmi különleges alakulat, csak átlagos.

És egy különleges alakulatos katona vs Mike Tyson ?

Tudom hogy a katonának az élete függ a harc tudásától, de Tyson is sokat harcolt az utcán is, meg nem az a pontozgatós féle!


És egy nagyon jól képzett katonának, pl Ranger, Delta Force lenne esélye 3-4 átlag ember ellen, akik nem sportolnak, de azért nem is nyomorékok ? (pl 3 180 cm magas, 75 kg-os ember.)


És egy 10 éve bokszoló ember, akár profi is, mondjuk 80 kg, 182 cm, van esélye 2-3 180 cm-es 75 kg-os emberrel szemben ?



2016. febr. 16. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
SZŐKE CIGÁNY ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!
2016. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Egy katonának se lenne esélye Mike Tyson ellen.
2016. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
ÉN A JENŐ VAGYOK ÉN A JENŐŐŐŐŐ!!!!
2016. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor megint másolom Magyar Honvéd üzenetét... (én már nem bírom idegileg az ilyen hülye kérdéseket...)
2016. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Ezek a speciális képzést kapott katonák, mint a rangerek, vagy desszantosok, felderítők egy különleges alakulatnál rengetegszer kerülnek olyan helyzetbe, hogy nincs módjuk használni a fegyverüket. Késsel vagy pusztakézzel kell elbánniuk a célponttal.

Ezek a katonák többnyire csinálnak valamilyen küzdősportot vagy harcművészetet,( mondhatnám minden különleges katona harcművész, de nem minden harcművész katona) de mindenképpen mesterei a harcnak, mert nekik ez nem a hobbijuk, hanem a hivatásuk. Ezenkívül olyan állóképességük van, amilyen csak nagyon kevés sportolónak. Azt is megkockáztatom, hogy egy ranger (pl.) jobb állóképességgel rendelkezik, mint mayweather vagy más küzdősport bajnok.

Ezek a katonák nem ringben harcolnak, nem kipontozzák az ellenfelüket, nekem volt alkalmam bercsényisekkel, edzeni, akik nem érdekeltek annyira a közelharcban, mint pl. A rangerek. Nekem lassan 2 évtizedes tapasztalatom van a közelharcban. Mégis meg tudott csinálni rajtam a egy szimpla hátsó fojtást, nem azért, mert gyorsabb mint egy bjj mester, hanem mert nem adott mást választást, mivel minden ütése, fogása kőkemény és dinamikus volt, belekényszerített egy olyan szituációba, amiben vert helyzetben voltam. És szerintem ez az óriási különbség. Egy ilyen katona egy GÉP, amíg egy harcművész egy jó kondiban lévő, képzett EMBER."

2016. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
EHEN!!
2016. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Basszus, inkább olvasd már el a kérdést!


Az elején egy átlag katonát, egy magyart raktam össze az átlag bokszolóval. A különlegest Tysonnal tettem össze, aki bokszba azon a szinten van, mint a katona a maga különleges szintjén.


A 2-es kérdés lehet hogy hülyeség. Ezután jött egy kérdés, hogy egy ilyen általad is leírt katona, elbírna-e ennyi átlagemberrel, aztán hogy egy bokszoló-e.


A felháborodásod jogos a második kérdésre, de az elsőre egyáltalán nem, mert közel nincs ekkora képzésük az átlag katonáknak, főleg a magyarnak . . itt nem a magyar katonákat írom le, de ne Amerikai különleges alakulatokhoz hasonlítsuk már őket.

2016. febr. 16. 18:20
 8/16 A kérdező kommentje:
A rendőröknek sincs itt, csak tanulnak pár fogást, azért tettem be.
2016. febr. 16. 18:21
 9/16 A kérdező kommentje:
a hülye gyerek meg kicsit se vicces!
2016. febr. 16. 18:22
 10/16 anonim ***** válasza:
DIK MÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MOREE
2016. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!