Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen bicót ajánlotok dirt-re...

Milyen bicót ajánlotok dirt-re 70. 000 ft-ért? Kezdőnek.

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2010. márc. 24. 20:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát nekem van 1 Scott voltage 1 asszem 2007es...de nekem ez nagyon bejött.Gepidát ne vegyél mert nem túl strapabírók.Esetleg még hardy.De caprine-t aztne.Vagy még ha nagyon kezdő vagy akk esetleg 1 skarpea dirt.
2010. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nekem van egy kihasználatlan polar-x-em... nagyon jól meg van építve, csak minőségiből... a térdem miatt nem tudom használni 2 éve...

Csak minőségi cuccok vannak benne HIBÁTLAN!

ha érdekel jelezd és megbeszéljük:)

2010. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


második:

az a nagy harci helyzet hogy mi csak üdülési csekkel tudunk fizetni és ezért a városban csak egy helyen tudunk biciklit venni de ők bármilyen márkát be tudnak szerezni.

2010. márc. 29. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:
70ért dirt? ezt szorozd meg 3-al és gondolkodhatsz 1 kezdőnek is biztonságos bicajon...130-140 körül használtat nézz, 70-ért meg inkább ne nézz.
2010. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

140...

dehogy is.te nagyon el vagy tájolva.

haver 100ért vett volna bicót de mivel anyukája ott dolgozik a kereskedésbe megkapta 75 ért.


am második:

ha üdülési csekkért elfogadod akkor áll az alku:)

2010. márc. 31. 13:20
 6/12 anonim ***** válasza:
tényleg attól függ, hogy te komolyan dirt-özni akarsz, vagy csak max 1m magasakat ugratni, semmi extrém dologgal...
2010. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem akarok komolyan dirtezni.nekem az bőven elég ha egy m magasat tudok ugrani.mivel nálam az is nagy teljesítmény.ha tényleg komolyan gondolom(majd) akkor tuti hogy nem ennyiért fogok nézni magamnak.
2010. márc. 31. 18:57
 8/12 anonim válasza:

A második vagyok!

Hát... nem szeretek utazgatni... ugyhogy nekem a kp lenne a jó:P de ugy tudom vannak olyan emberek akik pénzt adnak az üdülési csekkért:)

Am sztem is megérné egy kicsit még rászánnod... mivel ha komolyabban fog érdekelni a dolog akkor ugye jobb cuccok kellenek... és akkor drágább lesz megvenni az újat IS mintha most csak a komolyabbat veszed:)

Így voltam én is... 120ért csináltattam a polar-xet.. aztán marzo telo kormány fék gumik stb és 200++ba lett:) (mindent nagyker áron szereztem be!)

De össze lehet rakni 70ből is... én a polar-x-et (régebbit kb 2005öset, ha lehet még egyáltalán kapni...mert az kevésbé törik/hajlik) truvativ bikepositive cuccokat ajánlanék, mert viszonylag olcsók és jó minőségűek és a kezdőknek tökéletesen megfelelnek!!!

2010. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát igen.

de építeni nem nagyon szeretnék mert ugye kéne váz,teló és a pénz 2/3-a már el is ment.amit nem kéne plusszba venni az egy kormány,külső,belső gumi.mást nem tudok felhasználni a jelenlegi fostalicskámból:P:D:S

2010. ápr. 1. 22:22
 10/12 A kérdező kommentje:
rászánni többet nem tudok egy ft-al sem:S
2010. ápr. 1. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!