Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Meg akarok tanulni szaltózni!...

Meg akarok tanulni szaltózni! Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz megtanulni hátra,előre szaltózni?hogy kezdjek hozzá???

Az baj ha gerincferdülésem van??

ja és 19/F


2010. márc. 14. 14:57
 1/6 anonim válasza:

Először tanulj meg hidat csinálni, aztán úgy csinálj hidat,hogy állásból,aztán gyere is fel.. azután megpróbálkozhatsz falnál kézen állni, ha az megy,akkor fal nélkül... Először próbálkozz szőnyegen, ne kemény részen,mert eléggé beütheted magadat...

Aztán ha megy mindkét dolog csinálj egy kézen állást,és próbálj abból átmenni hídba.Aztán állj fel.

Néhány hét alatt betanulható szerintem,ha hajlékony vagy. Sok szerencsét.

2010. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem előre szaltó ment elsőre...csak nekiállsz és megcsinálod..minél többet gondolkodsz a következményeken annál inkább félni fogsz
2010. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha gerincferdülésem van az gátol valamiben?vagy lesznek következményei?????
2010. márc. 14. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira meg akarnál tanulni szaltózni nem a gerincferdüléseden sírnál xD
2010. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az elore szalto nekem is ment elsore 11 evesen.........
2010. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem gátol :) igazából csak annyi hogy szivacson vagyhomokba ppróbáld az előre szaltót! Csak ugorj el nem lesz semmi bajod:) én lány vagyok 14 éves és megtanultam szaltót :) sőt most már aier-ezni is tudok:) keress rá ha nem tudod mi az :3 :)
2014. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!