Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tanuljak meg szaltozni?

Hogyan tanuljak meg szaltozni?

Figyelt kérdés
Először előre vagy hátra kezdjem?És azt is hogyan? Válaszokat köszönöm!

2015. szept. 25. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

először cigánykerekezni tanulj meg.


egyébként a net tele van oktató videókkal, akár magyarul is, keress rá a youtube-on.

2015. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyakorlással
2015. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hátraszaltóval kezdjél, az egyszerűbb, és nem olyan veszélyes. mármint ha puhára tudsz esni. Az előreszaltó elég veszélyes a bokára, térdre.
2015. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső szaltóm trambulinban az előre, kint terepen viszont az oldalszaltó volt. Mindkettő elsőre sikerült. Aztán a hátrától féltem először, így az oldalszaltót csavartam át hátrába, hogy meg legyen a feeling. Aztán elhúztam rendesen. Már másnap szimplán csináltam.
2015. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!De nyugodtan küldhettek még! :D
2015. okt. 4. 15:03
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy már eltelt egy kis idő valszeg azóta már meg is tanultad, de szerintem az előrével érdemes kezdeni. A hátra veszélyesebb és jobban félhetsz tőle miután egyszer elcseszed. Hátránál főleg ha félsz tőle több rá az esély hogy fejre esel. Előreszaltónál ez szinte lehetetlen. Előreszaltónál vagy seggre vagy hátra érkezel. Csak annyi hogy ne betonon gyakorold hanem homokon füvön, ha megteheted szivacson.
2016. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!