Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy bokszoljak úgy hogy én...

Hogy bokszoljak úgy hogy én irányítsak?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy hátrálok, ugrálok, meg félek az ütéstől ? Hogy vegyem át az irányítást ? Mivel javítsam a reflexet házilag ?

2015. júl. 10. 21:28
 1/3 Xbox imádo ***** válasza:

Én is sokat voltam így, félsz az ütésektől. Gondolj arra hogy egy harcos vagy és nem érdekel a fájdalom egy kesztyűtől semmi komolyabb bajod nem lesz.

tedd fel a kezed és menj. Hány cm vagy milyen tipusú a testalkatod nagyon szívesen segítek neked.

2015. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne ugrálj, hanem lépj el, hajolj el, blokkolj. Védekezz, ne szaladgálj. Egyébként gondolom félsz az ütéstől azért hátrálsz, de majd hozzászoksz. Tudod van aki agresszív, van aki nem annyira. Én mindig is agresszív voltam, törtem előre, be is kaptam nagy pofonokat. Meg is bántam rendesen. Inkább fejjel játssz, mint izmokkal.
2015. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne hagyd ütéshez jutni ,és akkor úgy jár az ellenfeled,mint a KOKÓ.
2016. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!