Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt várja, hogy én irányítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt várja, hogy én irányítsak? Egyáltalán mit várhat tőlem?

Figyelt kérdés

Bonyolult a helyzet. A (volt) tanáromról van szó, akivel már lassan 2 éve kerülgetjük egymást. Ő már közeledett hozzám, nyilvánvalóvá tette, hogy vonzódik hozzám és nyitott rám, de nem történt köztünk semmi. Egyszer utalt arra, hogy elmehetnénk együtt meginni valamit. Múlt héten államvizsgáztam, már nem vagyok a tanítványa. Én államvizsga után megkerestem, akkor ő hozta fel, hogy még találkozzunk, még szeretne látni, de ez rajtunk kívül álló okok miatt nem jött össze. Ezután én kerestem meg azzal, hogy kár, hogy nem tudtunk találkozni, de szeretnék tőle személyesen elköszönni. Kérdezte, hogy meddig vagyok még a városban, és hogy hol találkozzunk. Én zavarba jöttem, mondtam neki, hogy mondja meg ő, ő meg azt, hogy én mondjam meg. Zavaromban a leglehetetlenebb helyszínt mondtam: a főiskolát. Azt mondta, hogy neki bárhol jó, én is azt, hogy nekem bárhol jó. Ő máskor is ilyen volt, hogy feldobta a labdát, és azt várta, hogy én döntsem el, hogy mit akarok, már szó szerint is utalt erre, hogy a nőnek kell lépni.

Most nyilván egyikünk sem azt akarja, hogy a főiskolán hivatalos helyen találkozzunk, csak én azért nem mondtam mást, mert nyúl vagyok, ő meg azért, mert tanárként hogy nézne már ki, hogy hívogat engem. Kérdés, hogy most mit várhat? Ő már elmondta, hogy szeretne még velem találkozni, tanárként már ez is nagy szó tőle. Gondoljátok, hogy most azt várja, hogy lépjek? Hogy lehetne ebből a főiskolai találkozásból egy másik helyen való találkozást kicsikarni?


Köszönöm mindenkinek, aki tud segíteni!



2015. jan. 26. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lépj! Mondd neki, hogy ismersz egy jó helyet, ahova beülhetnétek megünnepelni az államvizsgát, vagy akármit. :D Ha ezt szeretnéd, tedd ezt! ;)
2015. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány libát megdughatott már.
2015. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem tanít, akkor nyugodtam lefeküdhet veled. Ez főiskola, és felnőttek vagytok, nem is értem, miért nem néztél ennek utána a legelején.

Főleg államvizsga után. Ha akarod, a folyosó közepén is megcsókolhatod.

Kérdés, hogy akarod-e.

És semmi különös. Mondd azt, hogy elgondolkodtam. A fősulin sz..r a kávé igyunk meg egyet a ...-ban.

2015. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!