Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan eddzek nyakra, hogy...

Hogyan eddzek nyakra, hogy senki ne tudjon kiütni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem azért ütnek ki valakit, mert edzetlen a nyaka...
2015. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Azért ütnek ki, mert egy idióta vagy. :D
2015. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hinata-chan ***** válasza:
80%

A legegyszerűbb, ha leterheled valamivel a nyakadat.

Pl: lefekszel háttal, lekötözteted magad nehogy meg tudj mozdulni, majd felbérelsz két embert, hogy vascsővel üssék a nyakadat. Az nagyon megedzi!

Ha esetleg nem élnéd túl, akkor puhány voltál, nem is érdemled meg, hogy megedződjön a nyakad!

2015. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyökér válaszokat. Nincs üvegállam egyébként, tehát a 70 éves Mariska néni pofonjától nem ülök seggre, ha azt hittétek. Egyébként a harc alapfeltétele az erős nyak, mert ez jobban elvezet egy nagy ütés. De mindegy inkább elmegyek és beszélek az edzőmmel, ez tűnik logikusabbnak, mert itt csak bohócok válaszolnak.
2015. júl. 1. 09:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Pl: két kezeddel nyomod le, a nyakad meg emeled.
2015. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
képzelem mekkora harcos lehetsz, ha tanástalan vagy, hogy eddz nyakat...
2015. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már kitaláltam egyébként régen egy nyakazást. Birkózód hidat szoktam csinálni meg fejenállást. De azt hallottam, hogy Jack Dampsey például fát rágott és mindössze egyszer ütötték le, de azt rebesgetik, hogy bunda volt. Apám mondta, hogy csináljak birkózó hidat.
2015. júl. 1. 13:14
 8/13 aikiboxer ***** válasza:

Igen, birkózó híd, fejenállás.


Viszont arra is figyelj, hogy lazán lógasd a nyakad harc közben, ne állj bele az ütésekbe full nyakizommal.

2015. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fejhám is jó, én ezt használom, hogy megmaradjon a nyakam izomtömege, tónusa.
2015. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én törülközőre teszek súlyokat még és azzal bólogatok. Találtam még pár módszert, de óvatos vagyok.
2015. júl. 4. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!