Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Földharchoz mire eddzek?

Földharchoz mire eddzek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kondizok, és most kezdtem a judot. Nem igazán vagyok a dobások híve, a földharcot jobban szeretem, de ahhoz főleg mire eddzek szerintetek, hogy erősebb legyek benne?

2014. jan. 12. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Lazaságra eddz.


Súlyokkal az izomzatod abszolút erejét fejlesztheted, DE ezzel együtt merevedhet is a mozgásod, illetve a súlyzós edzéssel nem fejlődik a mozgás/harci készséged, viszont hiába vagy 'ralatív' erős amint valaki nagyobb rutinnal, jobb technikával szembe kerül veled, az erőd azon nyomban szertefoszlik. Ellenben, ha laza lennél (nyilván nem csak az ízületeid mozgástartományára utal ez, hanem az egész mozgásodra) akkor még földharc tudás nélkül is hatékonyabb lehetsz ilyen technikák ellen, földharc tudással pedig kimondottan jó lehetsz - lazasággal ötvözve. Ez a véleményem, lehet nem mindenki ért egyet vele, én ezt abszolút igazságnak gondolom.

2014. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
Nyakra és hátizmokra.
2014. jan. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. jan. 13. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!