Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek a longboard-...

Mi a véleményetek a longboard-ról, van esetleg olyan aki Nyíregyházán lakik, és szívesen eljönne velem longboardozni? És fiúk nektek mi a véleményetek az ilyen 'deszkás' lányokról?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és már elég régóta szeretnék longboard-ot. De most rávettem magam, hogy vegyek egyet. De nem tudom, hogy lenne e olyan hely, ahol tudnék gyakorolni. És hogy az úton engedik e a használatát.

A kötözködő emberek kíméljenek a hozzászólásaiktól!


2015. ápr. 6. 20:04
 1/4 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Szerintem egy tök jópofa dolog, csak sajna nekem marha drága. :/ Egy tényleg használható komplett deszka 50-60 rugó, ez alatt nem érdemes venni újonnan. Egyébként ha tényleg el szeretnéd kezdeni, akkor először mindenképpen tanulj a sportról és tájékozódj, mert rengeteg ága van, nem csak a városi tötyilötyi. :) Ajánlom neked a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű facebookos csoportot. Van egy kis "bazárjuk", illetve egy a tagok által összerakott kis ismertetőjük is a kezdőknek, szóval ott érdemes először kérdezősködni, tanulni, és ha eldöntötted, hogy mit szeretnél csinálni, akkor lehet, hogy használtan ugyan, de viszonylag olcsón tudsz találni magadnak egy deszkát is. ;) Egyébként a deszkás lányokkal semmi baj nincsen szerintem, legalább nem az a típus, aki futni nem mer, nehogy összekócolódjon a haja.
2015. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Há én 12-ért találtam egyet. Már régóta olvasgattam róla, videókat is néztem, szerintem már mindent tudok:) Köszönöm hogy ajánlottad ezt a csoportot, már csatlakoztam is!:)

Hát én eleve nem vagyok olyan típusú lány, mert sportolok, szóval szinte mindig össze-vissza áll a hajam de nem nagyon izgat.:)

Köszönöm a sok információt!:)

2015. ápr. 7. 11:26
 3/4 Beniy ***** válasza:
Tippelhetek egyet? :) Decathlonban találtad a 12e-s boardot? :) Nem sértésnek, de hidd el tényleg érdemes mindig egy picit jobban utánanézni a dolgoknak. ;) Tényleg csak a te érdekedben nyüstölöm ezt ennyire. :D
2015. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádom a longis lányokat ahhw *.* <3
2021. dec. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!