Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagy lenne nekem egy átlagos...

Nagy lenne nekem egy átlagos longboard? 148 cm vagyok . Milyen előnyökkel vagy hátrányokkal jár ha 11 évesen kezdek longboardozni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 17:06
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nagyon király, hogy ennyi idősen el szeretnéd kezdeni. Én a helyedben először csak egy pici műanyg cruisert vennék. Megtanulni jó azon, és azt városban is tudod használni, nem kell hozzá kimenni lejtőre. Azután, ha már jól megy (1év kb szerintem, nem több) akkor érdemes beruházni egy rendes nagy longboardra. Addigra már akaratlanul is nézni fogod, hogy melyik terep jó longboardozni. És találni is fogsz 1-2 jó lejtőt, aminek még egy pici cruiserrel még nem mennél neki. Hajjrá!!
2015. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beniy ***** válasza:
Hali! Nagy boardot én speciel semmiképpen sem ajánlanék még ehhez a magassághoz, valószínűleg nagyon kényelmetlen lenne egy csónakon lépkedni. Egyenlőre vagy egy sima street gördeszkát ajánlanék neked, vagy egy NORMÁL méretű cruisert, amivel azért tudsz pattintani egy két olliet is. (Az azért jól jön a városban, mert bőven lesznek olyan padkák, amire nem tudsz felgurulni.) A kicsit azért nem ajánlanám, mert hiába vagy alacsony, kezdőnek még kezdő vagy, és az nagyon valószínű, hogy még instabil lenne neked. :)
2015. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!