Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » WWE fanok! Csak én gondolom...

WWE fanok! Csak én gondolom azt hogy a WM, Lesnar-Reigns meccs a legjobb meccs volt mostanában a WWE-ben? Nem vagyok nagy fan ezért kérnék egy kis "szakértőibb" szemléletet a meccsről.

Figyelt kérdés
Szerintem nem volt kiszámítható, és az ütések sem voltak olyan szánalmasan eljátszva mint párszor. Én nagyon élveztem, kiváncsi vagyok a fanok mit gondolnak erről. :)

2015. márc. 30. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem Reigns-nek is jó az inringje, de pl.: dean ambrose-nak, is, rollins-nak is, de igaz, tényleg, cesaro-nak is :) de pl.: marella-nak egyáltalán nem. Szerintem egy bohóc. Ja és még Cena-nak is jó az inringje, ryback-nak, cm punk-nak, is. Csak Cena az egész meccset végig fekszi. Ezért nem nagyon bírom... :)
2015. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de tudtátok, hogy Aj Lee otthagyta a WWE-t? :(
2015. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lord1 válasza:

ha a szamoai dobást nézzük akkor igazad van. rollins most azt hiszi kemény de reigns meg tudja verni.

Ahogy Cesarot elnézem, látszik, hogy bivalyerős, de ha összekerül romannal akkor kikap

2015. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én tudtam, szerintem Punk ösztönözte erre a lépésre.

Az egész meccs végigfekvést inkább Zigglerre mondanám. A meccs 95%-ban csak ütik, aztán a végén felpattan és egy superkickel egyből KO-t ad.

Cenának alapvetően nem változatos az inringje, de most WM-en, legalább kitettek magukért, és csinált néhány új mozdulatot.


Rollins tudja, hogy Reigns elbírja verni, pont úgy, ahogy minden meccsen látjuk, hogy ki az aki csak közbeavatkozással meg trükkökkel és ki az aki anélkül nyer.

Igen, kikapna. Pedig a finisherét, nagyon sokféle képen betudja adni. Bőven meglennének az epic pillanatok, amikor fordít a meccs állásán egy European Uppercuttal. Szóval nem is értem, hogy ha van egy erős pankrátor, jó mozdulatokkal, azt miért csak bohóckodásra, vagy pusholásra használják.

2015. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!