Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » WWE fanok! Csak én gondolom...

WWE fanok! Csak én gondolom azt hogy a WM, Lesnar-Reigns meccs a legjobb meccs volt mostanában a WWE-ben? Nem vagyok nagy fan ezért kérnék egy kis "szakértőibb" szemléletet a meccsről.

Figyelt kérdés
Szerintem nem volt kiszámítható, és az ütések sem voltak olyan szánalmasan eljátszva mint párszor. Én nagyon élveztem, kiváncsi vagyok a fanok mit gondolnak erről. :)

2015. márc. 30. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon nagyon rég nézem a WWE-t de ilyen iszonyatosan jó meccset nem láttam már nagyon régen, talán még Rock volt az aki jó meccseket nyomott, de ez annyira ki-ki meccs volt h iszonyatos, nekem fogalmam nem volt ki fog nyerni, nem úgy mint amikor Lesnar Cena volt, én nagyon élveztem, és hát voltak oda tett pofonok is nem csak megjátszottak! Évtized meccse volt szerintem!
2015. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondoltam. Hatalmas meccs volt, élmény volt nézni!
2015. márc. 30. 18:04
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

SPOILER!


Tévedés, nagyon nagyon kiszámítható volt az egész. Ezeket még a WM előtt írtam egy másik fórumba, és lássuk, bejöttek-e:


Rusev vs Cena: mivel rusev eddig egyszer sem kapott ki, így persze hogy a WM-en fog kikapni kimástól, mint Cena-tól. Pipa.


Sting vs Triple H: TripleH már zsinórban bukott 5 meccset, amióta a vezetőségnél van. (Bryan ellen, evolution meccsek...stb) Szóval most már itt az ideje, hogy nyerjen. Persze nyilván nem önerőből, mert úgy túlságosan gyengének mutatkozna Sting. Pipa.


Wyatt vs Undertaker: Wyatt jó, de az Undertaker búcsúmeccsén nem fog nyerni, ez 100%. Az már túl sok lenne a nézőknek a tavalyi Brock után. Nem hiszem, hogy lesz még több fellépése. Szóval ez nálam nem kérdés, hogy Wyatt veszíteni fog. Pipa.


Az interkontinentális meccs is kiszámítható volt. Daniel Bryan-t szeretik a nézők. A royal rumble-n is fújoltak, hogy kiesett. Egyértelmű volt, hogy ő fogja megnyerni. Ha már visszatért, akkor olyan nincs, hogy öv nélkül maradjon.


Brock vs Reigns: Idézem: "Az eredeti terv értelmében Roman Reigns megnyerte volna a WWE főcímét a WrestleMania, de így, hogy Lesnar hosszabbított ez a terv elvetésre került." Szóval itt már nem volt kérdés, hogy Reigns nem fog nyerni. Vagy Lesnarnál marad az öv, vagy Rollins, Orton, Rock, esetleg Heyman beavatkozik. Nos, Rollins volt a beavatkozó, de ez is várható volt, mivel lassan 1 éve nála van az a táska, és most nagyon felkapták a WWE-nél.

2015. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy maga a meccs, Lesnar-Reigns tetszett. Tényleg jó volt, és vérzés is volt benn ami méghihetőbbé tette az egészet.


A többi meccs viszont borzalom volt... TripleH bevonulása cicomás, és mondhatni értelemtlen terminátor feeling. Nem illik hozzá. A meccs sem volt jó, és az már röhelyes, hogy mindig beavatkoznak az összes meccsbe. Lassan már nincs olyan meccs, amin ne lenne ilyen közbelépés... Undertaker meccs sem volt jó, látszott rajt, hogy nincs formában. Wayetten pedig az látszott, hogy visszafogja magát. Volt 1-2 ellentámadása, de inkább undertakeren volt a hangsúly. Ami nem baj, de nem volt jó meccs.

2015. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerintem is az a meccs volt a legjobb :) de am csak egy szó, az ütések nincsenek megjátszva, hanem oda ütnek, de figyeljétek majd csak meg, hogy amikor ütnek vissza fogják a kezüket, hogy közben az ellenfele oda tudja rakni a kezét, hogy tompítson. De am attól hogy igaziak, vagy nem igaziak az ütések meg van adva mindig az eredmény. Na jó a meccs nem mindig van megjátszva, sőt... Na mind1 igaza van a kérdezőnek, sőt, én élőben néztem :) szval nekem nagyon tetszett:) megérte az a pénz ;)
2015. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az Orton vs Rolins meccs tetszett, pláne a Curb Stomp reverse RKO-val.

Lesnar agresszívabbnak látszott mint korábbi meccsein. Reigns viszont számomra már egy nagyon irritáló karakter, akit nem is értem miért pusholnak.

Ott van Cesaro, ő erősebb és jobb az inringje, mégis csak bohóckodnak vele.

2015. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lord1 válasza:
100%

vitatkoznom kell az utolsó kommentelővel, roman reigns sokkal erősebb mint a cesaro.


amúgy én Roman reigns-re tippeltem, hogy ő nyer, és meglepődtem, hogy mennyire bírja lesnar ütéseit.


az áruló meg mindent elront.

2015. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó kommentelőnek :) reigns sokkal erősebb mint cesaro :) meg szerintem meg cesaro a nagyon idegesítő, na jó hát én reighns meg rollins fan vagyok :D
2015. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 lord1 válasza:
én nem birom rollinst mert amit a pajzsal tett az megbocsáthatatlan
2015. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

6-os vagyok.

Akkor az a baj, hogy Reigns mozdulatai nem túl nagy erőt igénylőek.

Pl. A samoan dropnál, épphogy csak egy kicsit megemeli a BigShowt, még rendesen fent sincs a hátán, és máris hátradobja. Míg Cesaro Neutralizerjébe sokkal több erő kell, hogy olyan helyzetből felemelje.

Tudom, hogy Zigler nem egy nagydarab pankrátor, de a 100kg-ját (97) a földről felkapta a vállára.

Szóval az ilyen mozdulatok miatt is jön be nekem Cesaro, szerintem jobb az inringje.


Utolsónak: Én pont emiatt bírom Rollinst, hogy végre véget vetett a pajzsnak.

2015. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!