Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ír Step tánc VS Thai-box?

Ír Step tánc VS Thai-box?

Figyelt kérdés
Közel 2 éve néptáncolok és hallottam róla hogy a szomszéd falu iskolájának a tornatermében indult Thai-box edzés. Ki szeretném próbálni, de félek hogy nem olyan jó a lábtechnikám...Arra gondoltam hogy ejárnék mellette Ír Step táncra is azoknak állítólag jó a lábmozgásuk és nagyon gyorsak és technikásak is.

2015. jan. 12. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Most viccelsz? A thai box, a b-uzik sportja. Felesleges oda az ír step tánc, az eddigi néptánc tudásoddal BŐVEN alázni fogod a thai boxosokat. De azért vigyázzál ám rájuk, nehogy a csárdás közben valamelyiknek eltörd a lábát.
2015. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utcai bunyónál szerintem is a néptánc az előnyösebb viszont profik ellen a Step tánc ajánlott egyik edzőtársam 1,5 éve Step-elt és simán széttáncolta egy 8 éve Thai-boxoló profi fejét edzésen
2015. jan. 12. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Jó az a step. De azért le lehet járni thai-osokhoz, hogy megtanulj combost rúgni.
2015. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!