Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kezdjek el Parkour-ozni...

AtoMgamer kérdése:

Hogyan kezdjek el Parkour-ozni ha pajzsmirigy beteg vagyok és 59 kiló? (am 12 éves vagyok tudom hogy ijen idősen nem ajánlot a Parkour de azért meg szeretném próbálni az alapokat)

Figyelt kérdés
Nagyon probálkoztam mindennel de nem igyen megy pls valaki segítsen ha valaki másnak is ilyen gondja van

2014. szept. 23. 19:01
 1/3 anonim válasza:
Szia! 14 èves lány vagyok, nèha kiszoktam menni a Szèll Kálmán tèri (règi Moszkva tèr) városmajorba, ott a futópálya körül van egy parkour- park. Kezdők, haladók mindig találhatóak ott. Ha esetleg nem budapesti vagy akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy keress partnert a parkourhoz, mert könnyen lesèrülhetsz.
2014. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először mindenképp az álló képességet és az erőt kell növelni saját testsúlyos gyakorlatokkal(olvasd el a fegyencedzés című könyvet) aztán 1év múlva neki lehet futni megint.
2014. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz megpróbálom :D
2014. szept. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!