Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék K1-ezni de sajna...

Szeretnék K1-ezni de sajna felépülő mozgássérült vagyok (már nem annyira kis sántiítás) elkezdhetem így? :'D

Figyelt kérdés
Régen kézilabdáztam ott sérültem le és oda már sajna nemvesznek vissza :'(
2010. jan. 11. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nagyon nehéz sport, nem lenne sikerélményed.
2010. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon melegen ajánlom, hogy olvass sokat Jakab Lászlóról. Ő maga sánta volt, ennek ellenére nem akadt legyőzőre, és kifejlesztette a máig talán legdurvább és leghatékonyabb önvédelmi rendszert. Az akaraterő és a hit megtestesítője sokak szemében ezáltal. Stílusa, a Jakab László Önvédelem extrém erőnlétet ad és kifinomult, valódi, szabályok nélküli harcban kifejlesztett önvédelmi módszer, így ha erre van szükséged, javaslom, hogy tanuld ezt. Ha feltétlenül a sportszerű küzdelemre vágysz, akkor én azt javaslom, hogy folyamatosan konzultálj sportorvossal, és tartsd szem előtt a véleményét, de ezen felül mindent bele, hittel és akarattal bármit elérhetsz! Légy te az, aki sántán lett bajnok!
2010. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kezdd el nyugodtan
2010. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyomatékosan bocsánatot kérek súlyos tévedésemért, amikor a válaszomat írtam, máshol járt a fejem. A mester, akit említettem Jakab LAJOS, a stílus pedig a Jakab Lajos Önvédelem. Elnézést ezért a súlyos hibáért!
2010. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak önvédelemből igen , nem szeretném ha többet 2 cigány miatt kellene kiugrasztani otthonrol ,a barátaim .
2010. jan. 13. 15:37
 6/7 akoska1 válasza:

Szia !

Én szivesen K1 eznék veled !

ha tudsz valamit !

bár én se vagyok tökélete4sen jo lábbal !

bár attol függ mire gondolsz??

ide irj nekem és megbeszéljük: kocka69@t-online.hu

2011. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 akoska1 válasza:

Esetleg keresek mozgássérült sportólókat

akik járnak gyurni vagy boxolni

vagy esetleg valami küzdősportot csináltak !

2011. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!