Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Capoeira edzésekre szeretnék...

Rincha kérdése:

Capoeira edzésekre szeretnék járni de nem merek megkérdezni edzőket, mert mozgássérült vagyok. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Csak annyira vagyok mozgássérült hogy gyengék az izületek a lábamban és nem nagyon tufok rúgni magasra :S
2010. okt. 10. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
márpedig náluk jobban senki nem tudja, szóval a legegyszerűbb őket megkérdezni. Nem fogják leharapni a fejedet, hogy mégis mit gondolsz.
2010. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Várj ezt nemértettem...miaz ogy nálatok senki nem tudja jobban?:D
2010. okt. 10. 20:43
 3/11 anonim válasza:

Olvasd el még 1x! :)

Azt írta az első, hogy náluk (az edzőknél), nem pedig, hogy náluNk (tehát nálunk) :)

Szóval kérdezz meg egy edzőt!

2010. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaaa köszii :D és köszi a választ is első...:D jöhetnek azért még a válaszok :)
2010. okt. 10. 20:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi elcsesztem a kerdest... nem merek edzot megkerdezni hogy jarharok e edzesekre
2010. okt. 10. 21:03
 6/11 anonim ***** válasza:

A capoeira a rúgásokra épül,és az alapján amit leírtál más rendszerben sikeresebb lehetnél.Önvédelmi sportokban csak néhány rúgás fajta van és egy sem magas.Lábrúgások,tolórúgások.

Egyébként meg a nők 80%ának lazák a szalagjai a lábukban,szóval most magadat minősítetted mozgássérültnek,vagy az orvos?Ez a probléma gyógytornával,testsúllyal guggolással 100%osan helyrehozható.

2010. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sztem neked nem való


bocsi:S

2010. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz nyujtassal rugalmasabb lesz a szalag...
2010. okt. 10. 21:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat :)
2010. okt. 10. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem nyújtani kell,már leírtam egyszer,guggolás kell,hogy megerősödjön és lehetőleg az izmok erősödjenek,így kevésbé lesznek terhelve a szalagok.

Ez a nem sportoló punnyadt lányok népbetegsége.

2010. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!