Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez milyen minőségű airsoft? (...

Ez milyen minőségű airsoft? ( l96 )

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 3. 12:44
 1/3 anonim válasza:
Nekem azthiszem ugyanez van olivben:D Csak én az airsoft centrumban vettem és vettem még hozzá 6000 ft-ert egy rugó tuningot.Ezt a fegyvert csak akkor érdemes megvenni ha tuningot is veszel hozzá amitöl 540 fps lesz. Amugy jó fegyó csak a helhúzó kallantyú spiáterböl van szóval könnyen letörhet.
2014. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az nem teljesen ilyen :S elég sok mindenben különbözik a két fegyer. ennek rögtön az elsütőbillentyű előtt van a tárja, az mb01 nek előrrébb van. ennek egy gomb nyomásra ki lehet szedni a felhúzókart, azt szét kell szedni. a felhúzókar rész se teljesen ugyan olyan, az mb01 nek egyenesen feltolod, egyenesen hátra húzod, ennek amikor feltolod, már akkor egy kicsit hátrajön :S de azért kösz a választ
2014. aug. 5. 19:08
 3/3 anonim válasza:
Ja igazad van. Amugy nekem a legalapabb mauserem van. Amugy 345 fps elèg kevès egy snipernek minimum 450 fps de nekem még azis kevés . Am meg a márka az nem szar mert well lehet nem egy jó márka de jo snipereket gyart:D
2014. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!