Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkaválasztásban tudnátok...

Gördeszkaválasztásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és szeretnék egy gördeszkát. Leginkább csak gurulásra használnám, szóval egy Cruiserre vagy egy Longboardra gondoltam.. Ezeket néztem ki, írnátok véleményt, hogy melyik lenne a legjobb?

- [link]

- [link]

- [link] (ez ugye műanyag.. rz jelent valami hátrányt, stb.?)

Persze ajánlhattok is más fajtákat. :)



2014. máj. 12. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
igazi deszkát nem decathlonba vesznek. az a müanyag szégyen mint egy gyerek játék
2014. máj. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam 25 000-ért nem lehet olyan gagyi:D Meg egy csomó helyen olvastam, hogy kezdőknek teljesen oké.
2014. máj. 12. 10:26
 3/4 Beniy ***** válasza:

Hali! Én innen egyiket sem ajánlanám. Elég silány minőségű mindegyik. Sajnos az az igazság, hogy egy olyan cruiserre, amit élvezel is használni és nem cseréled ki szinte az egészet két nap múlva, arra bizony többet kell költeni. Longboardra ez fokozottan igaz. Ugyan alapvetően nem ajánlom a Garage-t, mert a boltokban az alkalmazottak a ruhákon és a cipőkön kívül nem igazán értenek máshoz, viszont a webshopjuk még egészen használható.


[link] Innen én speciel a Dusters Cazh cruiser nevű és a Dusters Kosher cruiser nevű deszkát ajánlanám leginkább. Ezekből is inkább a Kosher-t, mert egy picivel hosszabb és szélesebb is, mint a Cazh.


Longboardokat innen érdemes választani: [link]


Vannak még cruiserek más skateshopok webshopjaiban is, illetve ha benézel esetleg valamelyik Stégbe (van egy Veszprémben és egy Budapesten), akkor ott is vannak szépszámmal. Például ha jól tudom, akkor náluk a Santa Cruztól is vannak deszkák, szóval mindenképpen érdemes megnézni. Ha esetleg van még valami kérdésed nyugodtan írhatsz. :)

2014. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írtam :D
2014. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!