Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Deszkások! Tudtok tippet adni...

Deszkások! Tudtok tippet adni ollie-záshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el az ollie-t, de nem sikerül. Lenyomom a hátsó lábam, de nem tud pattanni, mert nem tudom felhúzni.. Melyik lábbal kell ugrani? Vagy nem kell ugrani? Szóval felemelkedik a deszka eleje, felhúzom az első lábam, a hátsó kerék meg max. 1 centit emelkedik meg és amint felemelem a hátsó lábam visszaesik. Ha egyszer lenyomom a hátsó lábam, hogyan emeljem azt fel? Mi a sorrend? Valami tipp?

2014. ápr. 22. 21:58
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem őket! :D
2014. ápr. 26. 12:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Már sikerül pattintani, csak mindig mellélépek a pattintó lábammal.. félek vagy nem tudom, de nem sikerül rálépni, de ha fogok egy korlátot, mert úgy gyakorlom, egy videóban láttam, akkor nagyrészt sikerül kb. 30 centist csinálnom. Hogyan lehetne kiküszöbölni ezt a problémát?
2014. ápr. 26. 22:21
 4/4 anonim válasza:
sok gyakorlás és menni fog :)
2014. máj. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!