Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért van a cross motorosoknak...

Miért van a cross motorosoknak más fajta sisakjuk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert krossmotorozás közben nem a légellenálás minimalizálása a cél.Sokkal fontosabba jó szellőzés,és a szemüveg választás lehetősége a kölönböző látási viszonyokhoz megfelelően.
2009. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen kívül a krosszhoz használt sisakok kivágása lényegesen nagyobb, mint az integrálsisakoké, így nagyobb szögben lát szét a versenyző, nem kell forgatnia a fejét (az pedig jól jön a rajt utáni kavarodásban).
2009. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszoktat.
2009. dec. 19. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem jobban védje a fejüket mert a régi bukók egyből össze törnének pl.:Simson bukósisak...

Én quadozom kb.1 éve és olyan sisakom van,hogy olyan seprűnek a seprő fele van rajta de nem seprű hanem olyan gabonának az egyenes része egy kicsit elázik és már hajlik is...

Üdv.

2009. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idegesítő amikor a szemedbesüt a nap egy csinos ugratás előtt/közben, napellenzőként is funkcionál aza kis csinosság ott elöl. Meg marhajólnézki! =D Supermotosoké a világ ;)
2010. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én supermotot szeretnék de sportmotoros bukóm van MDS Pro vent de nem cserélném le semmiért jó kis bukó. Az előttem szólóknak igen supermotoké a világ , ha nyomaték kell és erő supermoto a nyerő :PPP.
2010. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!