Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek a Nippon...

Mi a véleményetek a Nippon Zengóról?

Figyelt kérdés
A kyokushin egyik erőnléti edzése. Valaki próbálta már?

2014. febr. 8. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha a kyokushin nem volt elég szégyen, akkor itt a nipponzengo. Hiszen a zumbával és a flabelosszal fel kell tudnia venni a versenyt a karaténak is. Undorító és gusztustalan, az pedig hogy igény van rá, kiábrándító.. a hülyeség komoly győzelmére utal.
2014. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne rossz mozgásnak?
2014. febr. 9. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Mert a karate alapból nem jó (a magyar kamukarate).


Mert ez egy harcművészet megcsúfolása.

És ha ez jó mozgásnak, akkor eljutunk lassan oda, hogy a flabelosz rezgőgép is jó mozgásnak.


Minden jó mozgásnak. Csak lehetne értelmesen is tölteni az edzést, és szánalmasan is.


A nippon zengó minden értelmes értékrend szerint rossz. Mert megcsúfolja az igazi edzést. Karatemester fitneszórát tart mert ez ma divatos?


Így kell lebutítani mindent ami tiszteletre méltó lehetne.

2014. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért pl egy hot iron, fegyencedzés, tae bo az mitől lenne jobb?
2014. febr. 9. 21:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Taebo sem jobb.


Hot iron - súlyzós edzés, nem olyan gáz. Bár ha egy kettlebellel hasonlítanánk össze..


Fegyencedzés magas szintű, igazi saját testsúlyos erősítés. Teljesen rendben van, nemhogy a nippon zengónál jobb, hanem még a kyokushin karaténál is értelmesebb és egészségesebb.

2014. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ezek szerint nem érdemes kipróbálni. Mit ajánlasz ilyen erőnléti edzésnek, és nyújtásnak? Milyen módszereket vagy szerinted mik a jobbak?
2014. febr. 9. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés jó, Jóga, Pilates, Callanetics jók.

Önvédelmi edzések: kungfu, jujutsu, escrima, ezeket is érdemes gyakorolni.


Ökölvívás is jó mozgás.


Ezek a fő ajánlatok. Ezeket érdemes kipróbálni, kombinálni.

2014. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. febr. 9. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!


Köszönöm, hogy nem vetted kötekedésnek amiket írtam, nem szóltál be, nem sértődtél meg stb. stb. stb. ahogyan más kérdezők szoktak ha leírjuk a saját tapasztalatunkat, véleményünket..


Sok sikert, jó edzést és egészséget kívánok! :)

2014. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kalocsa.Dori válasza:
Nem tudom hogy akik előttem arról írtak hogy ez az egész milyen rossz kipróbálták-e már?! Én csak ajánlani tudom,féléve csinálom és nagyon szeretem,ha rám hallgatsz menj el egy edzésre,próbáld ki :)
2015. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!