Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hi! Egyszerre lehet kreatin...

Hi! Egyszerre lehet kreatin monohidrátot és etilésztert is szedni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%
miért éri meg nyomni ezt sok szemetet, nem lehet egyszerűen csak edzeni és enni, csak a mozgás miatt, muszáj hozzá mindig valami, miért jó az ha megnöveszted magad, már a srácok fele ilyen, senkit nem fog meghatni, inkább már most lerombolod magad hogy egy kigyúrt legyél a sok közül
2009. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Éppenséggel lehet, de szerintem felesleges elég ha etil- észtert nyomod mert sokak szerint jobb. De én szerintem jobban jársz ha kreatin arát is fehérjére költöd! Kreatin is csak vizet köt meg. Remélem tudtam segíteni!

2009. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Csá!

Ha már ennyi kreatinod van akkor nyomj napi 5 grammot,többet úgy sem éri meg.A gyúrósok többsége a marhahústól nő a legjobban,hogy miért,mert 1 kg marhahús kb 5 gramm kreatint tartalmaz.

Túrd be szépen napi 5 grammjával és kb ugyanazt a növekedést fogod tapasztalni mint napi 15 grammal.

Lehet hogy napi 15-20 gr az elején nagyon bepüffeszt(a vízvisszatartás miatt),de egy hét után a hatás ugyanaz lesz mint napi 5 grammal,és nem fog menni a hasad meg nem fingasz minden 5 percben.

Ha meg ennyi lóvéd van tápkiegre akkor inkább vegyél glutamint,tolj napi 15-20 grammot,meg vegyél fehérjét.

A kreatinnak csak nagyon jó a marketingje,de nem ér annyit.Többet vagy kevesebbet nyomsz belőle a hatás hosszabb távon egyforma lesz.

A monohidrátot meg csak nyugodtan nyomd az etilészterrel,de ki tudja milyen nagy hatást ne várj tőle.

2009. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kreatin feltöltés: első héten két adag edzés előtt és edzés után (vagyis összesen 20 g).

első hét után 8-12 hétig: napi 5-10 g

attól függ mennyit akarsz. aztán csao.

2009. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A szőlőcukrot felejtsd el szerintem, anélkül is fel fog szívódni a kreatin"


Nos, kutatások a 30-35g szénhidráttal kombinált italt hatásosabb teljesítménynövelőnek és izomkoncentráció emelőnek találták mint a kreatin+víz keveréket. A szénhidrát kreatinitalonként 30-35g-ról 75g-80g-ra emelése fokozza az inzulinszint-emelkedést, ezáltal a kedvező hatást.

2010. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"miért éri meg nyomni ezt sok szemetet, nem lehet egyszerűen csak edzeni és enni, csak a mozgás miatt, muszáj hozzá mindig valami"


Ha neked a szervezeted előállítja a kreatint olyan mennyiségben, akkor az nem semmi.

2010. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"De én szerintem jobban jársz ha kreatin arát is fehérjére költöd! Kreatin is csak vizet köt meg. Remélem tudtam segíteni!"


És ez is egy tipikus tévhit. Mert szertinted úgy megy, hogy 5kilót hízok, az 5kiló víz? Tömegeléskor meg eleve vízesedsz, kreatin ide, vagy oda. Kreatin mellé kell a fehérje is, ez nagyon fontos!

2010. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja, a hasmenés azért van, mert kevés vízzel viszitek be. Én is így jártam. Mióta fél literrel szedem, semmi bajom!
2010. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!