Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hi! Egyszerre lehet kreatin...

Hi! Egyszerre lehet kreatin monohidrátot és etilésztert is szedni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
hogyne meg szúrjál hozzá dekát attól leszel csak igazán penge
2009. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ha ennyi intelligenciával rendelkezel, akkor nem kellene baromságokat írogatnod egyébként komoly célú oldalakra, és komoly válaszokat váró embereknek
2009. dec. 6. 21:14
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
ha tényleg ilyen adalékokkal próbálod magad pumpálni mert normálisan nem megy akkor inkább hagyd az egészet a faszba
2009. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
elárulom, hogy pumpálás edzés kategóriában a kis súllyal való gyors ismétléseket jelenti... egyébként a kreatin nem tartozik a te általad fogalmazott "pumpáló szerek" közé, összetéveszted a koxszal...
2009. dec. 6. 21:50
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, de mi értelme?
2009. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de értelme tényleg nem sok. Ha normálisan reagálsz a monohidrátra, akkor minek akarsz sokkal drágább designer-kreatint szedni még mellé?
2009. dec. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nos én nem designer kreatin formulában szedem, hanem külön fehérje, vitamin,etil-észter és monohidrát, most kaptam két doboz monohidrátot és két doboz etil-észtert is, akkor napi 15 g monohidrát+5g etil-észter szerintem nem baj, egy kis szőlőcukorral, vagy igen? :)
2009. dec. 7. 07:09
 8/18 anonim ***** válasza:
A szőlőcukrot felejtsd el szerintem, anélkül is fel fog szívódni a kreatin, pláne az etil-észteres, a cukortól viszont biztos, hogy kreményen zsírosodni fogsz. Én a helyedbe nem keverném mondjuk. Edd meg előbb a monohidrátot aztán ha elfogyott akkor szünetelsz egy picit(1-2 hónap) és eheted rá az etil észterest. Amire figyelj, hogy bontsd szét 5 grammos adagokra, mert különben jó eséllyel pályázhatsz egy igen kiadós hasmenésre.
2009. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
biztosan lehet, ha otthon vagy a témában tudod h kismillió "dizájner" kreatin van amibe több féle kreatint is adtak. az más kérdés, hogy megéri e, ha monohidrát is bejön lehet fölösleges az etil (én ennek ellenére csak etilésztert nyomtam, ugy hallottam, hogy az nem vizesit annyira, és ez be is igazolódott, minden gramm izom megmaradt miután abbahagytam)
2009. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
0%
igen, de lehetőleg szívlapáttal és a kokszot se felejtsd ki belőle. de ne csodálkozz ha majd befosol 1x-2x. a monohidrát az meg olyan mint a krétapor de egyed nyugodtan.
2009. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!