Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az Airsoft-ban kezdőnek...

Az Airsoft-ban kezdőnek melyik fegyver ajánlott inkáb?

Figyelt kérdés

JG M733 Commando Folding Stock Metal Gearbox AEG vagy

JG M4 RIS System Airsoft Gun 500 FPS

vagy ha ezzek nem jók akkor tudnátok mondani?

Én leg jobban M-es szériát szeretek(Élőben még nem láttam de számítógépes játékban igen)meg én 500 FPS érdemes fegyvert venni?



2014. febr. 1. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

M4 500 FPS-el?


MASZ játékon 400 FPS a megengedett, 500 FPS csak félautomata mesterlövész, 600 FPS pedig csak mesterlövész.


Felesleges nagy (hosszú) fegyverrel kezdeni ami egyből majdnem 400-at lő. Egy 350FPS-es Mp5 bőven elég erre a célra.

2014. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont pár dolgot jó ha tudsz. 16 életév betöltése után is csak írásos szülői engedéllyel játszhatsz. Mesterlövész, támogató lövész (géppuskás) szerepét is csak 18 éves korodtól töltheted be.
2014. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2014. febr. 6. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Keződnek nem drága, közép kategóris fegyvereket javaslunk mi airsoftosok. Ilyenek a következők:

Cyma AK szériák.

Jing Gong G36 széria

Jing Gong Mp5

Cyma M14

2014. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A jg g36c mindenkinek tudom ajánlani nagyon jó kis airsoft egy kezdőnek!
2014. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!