Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jól ki lehet látni ebből az...

Jól ki lehet látni ebből az airsoft maszk ból?

Figyelt kérdés
sziasztok venni szeretnék 1 maszkot csak nem tudom hogy ebből jól ki lehet e látni.Tapasztalataitokat és más maszk vagy szemüveg ajánlását írjátok le. ( valami ilyesmire gondoltam [link] )

2014. jan. 31. 08:27
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy ez ? [link]
2014. jan. 31. 08:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az ilyen egész pofámba rács dolgok híve. Selejtes a BB, rácsnak nekicsapódik, széttörik, a darabjai meg vagy belemennek a szemedbe vagy nem...Ezzel is számolni kell. Kilehet belőle látni, mert a szemed egy távolabbi pontra fókuszál, nem közvetlenül a rácsra, de én inkább egy rácsos maszkot ( [link] és egy szemüveget ajánlanék ( [link]
2014. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én attól félek hogy a szemüveg be fog párásodni vagy nem ?
2014. jan. 31. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Legtöbb szemüvegnél már nincs erre panasz, de utána kell olvasni a dolgoknak airsoftos fórumokon, úgy a legkönnyebb választani. Párásodás maszkokra jellemzőbb. Enyém nem szokott párásodni.


[link]


ESS Ice 2 International a neve. Hazai webshopban nem igazán lehet kapni. Én innen rendeltem: [link]

2014. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jan. 31. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:

MINDEN szemüveg párásodik. Párátlanító így, ventillátor úgy.


Ráccal biztos nem lesz ilyen probléma, bár kicsit zavarja a látást mikor ffelveszed, de könnyen megszokható.


Én rácsos szemüveget is használok, előnyben részesítem. Csak éjszaka szoktam szemüvegben lenni.

2014. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyesírási hibákért elnézést! :D
2014. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!