Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen dh vázat ajánlanátok...

Milyen dh vázat ajánlanátok hazai versenyzésre?

Figyelt kérdés
Stinkyről szeretnék váltani valami másra, kicsit már öreg szegény és "féltem", ezért szeretném lecserélni de a kérdés, hogy milyenre? 185 magas vagyok és 70 kg ha ez számít. És használtam venném taggal együtt 200.000 ft-ot tudok rászánni. A válaszokat előre is köszönöm

2014. jan. 7. 17:18
 1/2 MonsterEnergy válasza:
Először is nézz körül a testbike-on Ott rohadt sok váz van és olcsón.(én a 2004es kona stinky-t 5th element coil taggal,nyereggel,nyeregcsővel,truvativ firex hajtással,spyral mono,cane creek kcs)45 + posta. Jah és ha itt vagyok nincs duplavállas telód? Amugy speci bighit,intense M1,és ha le tudod alkudni akkor demo8
2014. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is pont olyan stinky-m van mint a hirdetésben :D és azt szeretném valamire lecserélni, egyébként van duplavállasom 888 rv
2014. jan. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!