Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » (Sziasztok Kedves válaszolók!...

(Sziasztok Kedves válaszolók! Nektek a Pride FC vagy a UFC tetszett/tetszik jobban? A válaszotokat légyszíves indokoljátok is, hogy miért.

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a prideba lehet rúgni a földön lévő embert akkor az.
2013. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bár igazából elég unalmasaknak tartom az ilyen versenyeket a földharc orientáltság miatt.
2013. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Pride. Szerintem felesleges idokolni, az ember nézzen meg pár UFC és pár Pride gálát és látni fogja... Szerintem nem sok ember van akinek a UFC joban tetszik, mint a Pride, legalábbis én nem sokat láttam, sőt kb. senkit...
2013. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem mindkettő tetszik. igaz, a pride elég 'barbár'. a ufc-ben letisztultabb bunyók vannak, a prideban eléggé 'parasztverekedések' vannak. de a prideban folyamatosabb küzdelmek voltak, mert ugye a ring kisebb mint az octagon. szerintem a ufc-ben túl nagy az octagon, lehetne kisebb és így lehetne folyamatosabb bunyó. az első válaszoló említette a földön lévő ember rúgását, ez a soccer kick. SZERINTEM nem teljesen sportszerű támadás. bár azt tudniillik, hogy a prideban használatos soccer kick korántsem olyan veszélyes, mint a ufc-ben használatos elbow, tehát könyökütés. a pontozásirendszer nekem jobban tetszik a prideban, tehát nem számokkal, hanem aka/shiro (mint a kyokushinban) val. Tudniillik azt is, hogy Dana White a UFC-vel modernkori gladiátorküzdelmeket szeretett volna létrehozni, szerintem a Pride FC jobban hasonlítana egy gladiátorharcra :) de erről már felesleges tárgyalni, a Prideot felvásárolta a ZUFFA, és Dream nek nevezte át, de ennek már korántsem volt akkora hírneve, mint a Pride FC-nek. Nekem egy kicsit a UFC jobban tetszik, de ez emberfüggő.
2013. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja, és ami tetszett a Pride-ban, hogy volt Grand Prix (mint a K-1ben) . ez azt jelenti hogy egy napon (Ha jól tudom) többet is kellett bunyózni, sorsolásos alapon.


[link]


ez a 2005ös Pride Grand Prix sorsolása

2013. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok UFC -s harcos nyilatkozott, hogy jó lenne visszahozni a Pride szabályrendszert... Szerintem a UFC ben sok az unalmas bunyó, sok a sima fetrengések, a kipontozások, meg az Octagon szélénél az ölelgetések. Meg az idén a 3 elcsalt bajnoki meccs is elég szánalmas, sem Johnny fiúnál sem pedig GSP nél nem lenne helye az övnek (bár tudom GSP leadta már)... Pride ban meg harc volt, ott nem tűrték azt, hogy egymáson fetrengjenek csak úgy meg ölelkezzenek meg ott az első menet 10 perces volt, szóval nem hagyták, hogy bárki a túlélésre vagy kipontozásra menjen.
2013. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!