Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy tetszik neked az ez évi...

Hogy tetszik neked az ez évi f1-es idény?

Figyelt kérdés
Nekem eddig nagyon tetszik :D

2012. jún. 27. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi évtizedek legjobbja.
2012. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem is nagyon tetszik...

Most azért szorítok, hogy meglegyen(ek) a Caterham első pontjai!!!!

2012. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szar, dögunalom, régen minden sokkal jobb volt, amikor Schumi nyert...
2012. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kellemes meglepetés lenne, ha meglenne Caterhamék első pontja!

Már Valenciában is meglehetett volna, ha a két zöldfülű (Ricciardo, Vergne) nem ütik ki Petyáékat a versenyből! :(

2012. jún. 27. 20:59
 5/11 anonim válasza:
Egy jó kis Grosjean, Schumi vagy Raikkonen győzelmet lazán eltűrném ;)
2012. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
eltűrnék
2012. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
volt már olyan futam idén amin bealudtam de ez az utolsó nagyon jó volt, és az első 3 helyezettnek is örültem megérdemelték
2012. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

caterhamXD

van ilyen csapat? nem is tudtam

és van ilyen versenyző, hogy vergne?XD

2012. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amilyen unalmas szokott lenni a Valenciai futam, most olyan jó volt. Alonso győzelmének és Schumacher dobogójának örülök! Maldonadot sajnálom, hogy ilyen forrófejű, pedig nagyon szurkolok a Williamsnek. Összességében nekem nagyon tetszik az idei szezon!
2012. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik. Változatos, kiszámíthatatlan és izgalmas. A kérdés az, hogy a Red Bull mit fog művelni a szezon hátralévő részében, amivel egy újabb idényt tesz tönkre. Az nem lehet véletlen, hogy Vettel Valenciában ennyi különbséggel nyerte az időmérőt, biztos, hogy egy újabb kiskaput találtak, amivel megpróbálnak újra illegálisan a "felszínre törni". Ha ez sikerül neki, újra átveszik az uralmat az F1 fölött és oda is a jó szezonnak.


Ettől eltekintve nagyon tetszik a 2012-es idény. Sosem tudtam még úgy igazán megmondani, ki nyeri a következő futamot. Pedig ilyen téren igazi jós voltam - még 2011-ben :DDDD Valenciában nagyon örültem az Alonso-Kimi-Schumi dogobónak. A számomra 3 jelenlegi legjobb versenyző állt a dobogón. Schumachernek különösen örültem, ugye visszatérése óta ez volt az első dobogója, 2006-ban állt utoljára dobogón. Tehát boldog voltam emiatt és úgy gondolom megérdemelte.


Összességében szerintem nagyon jó eddig ez a szezon. Pont ez a jó benne, hogy az időmérő után, senki nem mert volna arra tenni, hogy Alonso 11. helyről megnyeri a versenyt, vagy hogy Schumacher 12. helyről felkerül a dobogóra - főleg egy ilyen óriási pechszéria után. Ez teszi izgalmassá az egészet, sosem tudjuk mi lesz a vége.


De van egy olyan érzésem, hogy következő versenyhétvégén RB fölény lesz - Vettel megnyeri az időmérőt, majd megnyeri a futamot. Aztán ez lesz még van 3 futamon egymásután. És oda a jó szezonnak. (De ne legyen igazam, viszont nagyon valószínűnek tűnik ez az egész.)


Persze nem szeretnék jósolgatni, majd meglátjuk mit hoz a szezon hátralévő része. ;)

2012. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!