Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Meg akarok tanulni hátraszaltó...

Meg akarok tanulni hátraszaltózni! Hogyan gyakoroljak/csináljam?

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes?És mennyi idő meg tanulni?

2013. dec. 4. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

alapokkal

hátrabukfenc megy már állásból? ugrani tudsz szabályosan?

2013. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezek mennek csak nem merem megpróbálni mert nem tudom se trambulinon se matracon és félek hogy nyakra esek mert még nem ugrottan hátraszaltót de tudom a lépéseket utána olvastam max majd ha lesz hó ott majd kipróbálom
2013. dec. 4. 21:26
 3/14 Chruser ***** válasza:
100%

Veszélyesnek veszélyes, megtanulni meg meglehet első alkalomra is, ha egyszer elugrod és kb normálisan érkezel, akkor már jó lesz, onnantól meg mered majd próbálni.

Először szólj két havernak, hogy forgassanak át, de te közben rendesen elugrasz, ők csak segítenek, hogy ne dobj nyakast, aztán már elég lesz ha csak az egyik áll ott, stb.

Szivacsokkal rakd körül magad, de ne túl sokat, mert akkor meg nem tudsz rendesen elugrani, mert besüppedsz, aztán meg nyugtasd le magad és ugorj. Kezeiddel lendítsd, fejeddel meg nézzél "magad alá", magyarul hátrafelé nézzél ne előre.

Ha meg szintkülönbséggel kezded, mert az kényelmesebb, akkor meg arra figyelj, hogy nehogy visszafejeld a cuccot, amiről elugrasz, lökd inkább el magad tőle jobban.

2013. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Chruser ***** válasza:
100%

Ja meg nézzél sok tutorialt, az mindig segít, meg adja a motivációt :)

Meg ne fogd fel túl komolyan, ha elhülyülöd az egészet, úgy sokkal jobban megy, mert közben nem azon parázol, hogy mi lesz ha...

Szóval hajrá!

2013. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 7. 13:11
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagy hülyeség lenne ha csak én egyedül megpróbálnám?
2013. dec. 7. 16:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Füvön vagy valami
2013. dec. 7. 16:58
 8/14 anonim ***** válasza:
tesióra nagy zöld szivacs?
2013. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
csak piros van :/
2013. dec. 7. 21:12
 10/14 A kérdező kommentje:
:D
2013. dec. 7. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!