Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nincs kedvem mostanában...

Nincs kedvem mostanában gyúrni. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Gyengének is érzem valamikor magamat egy kicsit aztán már mindíg elismegy a kedvem a gyurástól,Mit lehet ezellen tenni?
2009. nov. 18. 10:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan marhaság, hogy csak mell és bicepsz gyakorlatokat csinálsz. És a többi??? Váll, hát, tricepsz??? A lábat meg se merem kérdezni...

Arányosságon van a hangsúly. Hogy néz már ki a keskeny vállad és a nagy karod???

Na de te tudod.

2009. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na igaz azt is kellene de nincsen kedvem a lábról inkább ne is beszéljünk
2009. nov. 27. 17:37
 13/15 anonim ***** válasza:
elég hobbigyúrósnak tűnsz, legalább egy hát alap lenne. szerintem válassz más sportot (bár ahogy te csinálod nem is nevezném sportnak)
2009. dec. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2009. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én továbbra is azt mondom hogy ez a sportág nem neked való. Nyivákolsz hogy nincs kedved, és csak 2 izomcsoporot akarsz edzeni?? Nyugi, attól hogy a többi nagy izomcsoportot is edzed, nem leszel "izomállat". Én mindent edzek, még se vagyok Vörös Zoli.

AMit te csinálsz az csak pinalegyezés, bocs.

2009. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!