Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen távcsővet vegyek a...

Milyen távcsővet vegyek a légpuskámra?

Figyelt kérdés
Egyet már kinyirt a csuzli! Remington summit puskám van gyári értékre vissza állitva! 305m/s az kb 20-25j. Állitolag ez tuti Nikko Stirling Gold Crown Airking 4-12x42. Ismeri valaki ezt a távcsővet? Tényleg birja az erős puskát? Meg miért jóbb az egyrészes szerelék a kétrészestől? Egyáltalán mi külömbség van szerelék és szerelék között? Nekem egy olcsó magas szerelékem van ez jó az emlitet távcsőhőz?
2009. nov. 7. 15:17
 1/3 anonim válasza:
Üdv! Amit választottál távcsövet jónak tűnik, talán már kicsit sok is, de inkább legyen több mint kevesebb :) de inkább a fix zomos távcsövet ajánlanám ugyanis abban nincs mozagtó mechanika fixen álank a lencsék benne és ezért nem hibásodik meg stb stb, ha zomos távcsövet akarsz venni ami tuti biztos müködni fog akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod... :S sajnos.. szerelék... 1 részes szerekék a 2 részessel szemben azért jobb mert 1 db-ból áll nem kettőből, pontosabb nem álítódik el stb. tehát 1 részest vegyél. Szerelék és szerelék? Anyagminőség, kidolgozottság, pontosság, korozió állóság, hőhatására nem torzul stb. De ezt magadnak kell eldöntened, sportlövészet? field Target? vagy csak hobbi?.. Hogy jó e a szereléked azt nem tudom megmondani.. De konkrétan szerintem ha field targetezni akarsz akkor kell csak távcső. Egy zárt irányzékkal(diopterrel) töbre mész. Én lövöldötem Diana 75-ös puskával 50m-re és olyan szépen benne volt a feketébe mint a sicc :D:D dipterrel.. radásul 10 m-re volt az első irányzék karikája választva de 50-hez is jó volt.. és fekete így is..
2009. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
...
2010. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Itt van egy pár fajta:

[link]


De a Nikod tökéletes!

2010. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!