Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Box edzés közben fogyaszthatok...

Box edzés közben fogyaszthatok 70g Protein 80 készítményt és mellé 40g dextrózt? Az ivószünetben gondoltam, + a végén?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogyaszthatsz. Miért is ennél inkább húst amikor van időd, meg aztán extrém sportok topikban van a kérdés: azért cukrot enni magában valóban extrém. Fontos is ám :D


Testépítőknél érthető hogy miért kell gyors ch edzés után a fehérjéhez, de egy boxolónak.. minek? :)

2013. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

az ivószünetben inkább vízet vagy vmi sportitalt vagy szénsavmentes energiaitalt fogyaszz... Utána ihatod a proteint és a szölőcukrot, de egyél is hamar vagy pocsékul leszel a cukor miatt..

Ha mindenképp fehérjét akarsz közben inni, akkor valami koktél vagy nagyon vízállagut...

pl a biotech kis ampulláit.

2013. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aminosavakat is szoktak tolni edzés közben, egyébként. Eseteleg..
2013. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:
ezeknek igazából akkor van értelme ha már nagy izomtömeggel sportolsz. Amúgy csak pénzkidobás.
2013. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:
Nem tudom, melyik szünetben akarsz proteint és főleg dextrózt inni, de a kesztyűzés előtt semmiképpen nem javasolt ilyenekkel terhelni a szervezetedet, mert teljesen elnehezülsz tőlük. Én a bokszedzés legvégén, erősítés után, az öltözőben szoktam egy adag proteint meg dextrózt inni.
2013. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!